Ulrich Sůl na skvrny

Značka: Ulrich
209 Kč / ks 20,90 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)

Sůl na skvrny je bělicí přípravek na bázi kyslíku. Slouží k odstranění skvrn a vybělení bílého a stálobarevného prádla. Balení 1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící přípravek na bázi kyslíku

Sůl na skvrny Ulrich obsahuje perkarbonát sodný, který se při spojení s vodou rozpadá na bělicí a dezinfekční kyslík a sodu. Při odstraňování skvrn prádlo nebo pouze skvrnu namočte, posypejte solí a nechejte působit. Sůl na skvrny můžete také přidat přímo do pračky k pracímu prostředku a vyprat (2-3 polévkové lžíce). Výborně se hodí na prostěradla, záclony či jiné bílé prádlo. Je ale vhodná i na barevné prádlo, pozor ale na kvalitu a stálost barvy oblečení.

Tip: Při odstraňování zažraných skvrn pračku po několika minutách vypněte a nechejte v ní prádlo nějakou dobu namočené.

Vhodný pro vegany.

Jak pere perkarbonát sodný?
Percarbonát sodný je účinný i při nízkých teplotách (do 60 stupňů), je třeba jej ale nechat působit několik hodin při vypnuté pračce. Při rychlém praní je třeba zvolit teplotu alespoň 60 stupňů.

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl)

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.

Informace o nebezpečnosti: H 272: může způsobit požár; oxidant, H 302: zdraví škodlivý při požití, H318: způsobuje vážné poškození očí

 

Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: