Ulrich Sůl na skvrny

Značka: Ulrich
319 Kč / ks 15,95 Kč / 100 g
Skladem (4 ks)

Sůl na skvrny je bělicí přípravek na bázi kyslíku. Slouží k odstranění skvrn a vybělení bílého a stálobarevného prádla. Balení 2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící přípravek na bázi kyslíku

Výborně se hodí na prostěradla, záclony či jiné bílé prádlo. Je ale vhodná i na barevné prádlo, pozor ale na kvalitu a stálost barvy oblečení.

  • přírodní odstraňovač skvrn
  • vyrobeno z kvalitních obnovitelných surovin
  • balení bez plastů
  • veganský produkt

Použití:

  • Ošetření skvrn: Prádlo namočte, přidejte čajovou lžičku soli na skvrny na 1l vody.
  • Praní: Pro šetrné bělení přidávejte do pracího cyklu (přímo do bubnu pračky) 1-3 lžíce soli na skvrny. Dodržujte pokyny pro praní a ošetřování definované výrobcem textilie.

Tip: Při odstraňování zažraných skvrn pračku po několika minutách vypněte a nechejte v ní prádlo nějakou dobu namočené.

Značka Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Složení v souladu se směrnicí EU 648/2004: <= 60 % uhličitan sodný, >= 40 % uhličitan sodný

Tento výrobek Ulrich Naturlich je certifikován společností ECO-Control jako NCP-Vegan podle pokynů nejnovějšího standardu Nature Care Product Standard. ECO-Control je inspekční a certifikační orgán pro ekologické produkty v nepotravinářské oblasti. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

Protože na tyto prostředky se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, NCP standard stanovuje požadavky ohledně jejich složení a výrobních postupů tak aby měly co nejmenší a udržitelný vliv na přírodu a životní prostředí. Základem jsou normy Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a 889/2008.

Upozornění:

Signální slovo: Nebezpečí
Obsahuje: uhličitan sodný a peroxid vodíku
Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: