Tierra Verde WC čistič

119 Kč / ks 16 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Gel pro údržbu záchodové mísy s vůní bio rozmarýnové a citronové silice. Balení 750 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič na povrchy zn. Tierra Verde

Ekologický WC čistič pro údržbu záchodové mísy na bázi kyseliny citronové a lihu dezinfikuje toaletu, rozpouští usazeniny a účinně toaletu čistí i na nepřístupných místech. Vhodný i pro použití v domácnostech připojených na septik či čistírnu odpadní vody. Neobsahuje chlor.

S příjemnou vůní bio rozmarýnové a citronové silice.

Návod k použití při pravidelné údržbě WC

Naneste gel na stěny toalety a nechte působit cca 15 minut. Poté odstraňte zbytky usazenin WC štětkou.

  • Tip pro odstranění silných usazenin po delší úklidové pauze: Do mísy nalijte konvici horké vody a vsypte 1-2 lžíce prášku PUER. Počkejte minimálně 10 minut (ideálně nechte působit přes noc), poté mísu omyjte WC štětkou. Pokud se ve vaší toaletě zabydlel vodní kámen, nechte prášek působit přes noc a pro zvýšení čisticího účinku přidejte lžíci odstraňovače vodního kamene nebo půl hrnku teplého octa. Pokud se nepodaří odstranit déle střádané usazeniny, opakujte postup znovu, případně nasaďte mechanickou energii - gumovou rukavici a plastovou drátěnku. :-)
  • Tip pro čištění WC s využitím roztoku po čištění varné konvice: Záchodovou mísu posypte jedlou sodou BIKA a zalijte horkým roztokem vody s Odstraňovačem vodního kamene, který vám zbude po čištění rychlovarné konvice. Nechte cca 20 minut působit a poté mísu dočištěte WC štětkou.

Složení: < 6 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní rozmarýnová silice (Rosmarinus officinalis) a přírodní citronová silice v bio kvalitě (Citrus limon), limonene, citral, linalool.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: Obal vypláchněte vodou a zbytek nespotřebovaného výrobku vylijte do kanalizace. Použitý obal odevzdejte do tříděného komunálního odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: