Vivapharm Antibakteriální čistící gel na ruce

Tip
99 Kč / ks 132 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)

Alkoholový čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou pro čištění rukou, desinfikuje ruce bez použití vody a mýdla. Objem 75 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální čistící gel na ruce, 75 ml

Slouží k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla. S okamžitým nástupem účinku!

Antibateriální čistící gel s 60 % alkoholu pro očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace. Pro zvýšení účinnosti obsahuje Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe Vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Vhodný na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.).

Použití: malé množství (cca 2 ml) vetřete do dlaní, dokud se nevstřebá. Neoplachujte.

Složení: Alcohol denat, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbendensis Leaf Juice Powder, Triethanolamine, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil

Upozornění: Přípravek se používá neředěný. Ukládejte mimo dosah malých dětí a mimo zdroj otevřeného ohně. Hořlavá kapalina a páry. Účinná látka ethanol (denaturovaný).
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Při aplikaci nekuřte. Zamezte kontaktu s očima.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: