18.6. Eshop Kalíšek.cz se právě teď mění na Maluna.cz! Z toho důvodu ale momentálně není možné platit kartou. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Breast Angel k vyšetření prsu

1 900 Kč
Momentálně nedostupné

Přístroj sloužící k samovyšetření prsu. Sama v pohodlí domova můžete zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj pro samovyšetření prsu

Přístroj Breast Angel je měřící přístroj pro domácí použití, který vám poskytne rychlou a přesnou diagnózu stavu vašich prsou. Vyšetření probíhá pomocí silného světla, které proniká do prsní tkáně – vše je zcela bezbolestné. Přístroj Breast Angel můžete použít tak často, jak chcete, a to bez škodlivých vedlejších účinků. Jedná se o bezpečné vyšetření v pohodlí vašeho domova.

Rakovina prsu je onemocnění, o kterém v dnešní době slyší ženy ze všech stran. Ať už je riziko skutečně vysoké či ne, mnoho žen je z této možnosti ve stresu. Díky přístroji Breast Angel můžete sama zjistit jakékoliv změny v prsní tkáni (např. i při onemocnění, které nemusí mít s rakovinou žádnou souvislost). U rakoviny je důležité rozpoznat ji včas a pak je mnohem větší pravděpodobnost úspěšné léčby. Mamografické vyšetření doporučují lékaři ženám okolo 50-ti let věku, ale problém se může objevit daleko dříve. Pravidelná kontrola prsou vám může zachránit život – a také vás zbavit případného stresu z nemoci bez zdlouhavých návštěv u lékařů.

Výhody přístroje Breast Angel:

  • diskrétní - ošetření v pohodlí u vás doma
  • snadné a bezpečné použití
  • přesné a bezbolestné vyšetření
  • časté použití - žádné vedlejší účinky
  • přenosný přístroj

Jak přístroj Breast Angel používat?

Vyšetření je nutné provádět v co nejtmavší místnosti, kde je možné zhasnout světla. Je dobré mít možnost se při používání výrobku vidět v zrcadle. Červené /oranžové světlo přístroje je navrženo tak, abyste díky optimálnímu kontrastu mohla vidět maximální detail (příklad můžete vidět mezi obrázky produktu).

Pomalu pohybujte přístrojem po hrudníku tak, abyste mohla vidět všechny části ňader. Tento pohyb opakujte do té doby, dokud vše pořádně neprohlédnete. Druhou ruku si držte ňadra, abyste se s přístrojem dostala na všechny místa, a abyste udržela senzor přitisknutý na kůži. Pokud budete měnit polohu, můžete si vyměnit ruce. Prsní tkáň vede přímo pod paží a vysoko na hrudi směrem k rameni, takže nezapomeňte prozkoumat i tato místa. Buď se dívejte dolů na ňadra, nebo na odraz v zrcadle, získáte tak dobrý přehled o všech těchto oblastech. Pečlivě zkontrolujte všechny oblasti ňader, včetně oblasti těsně za bradavkou.

Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, že jste kontrolu provedla správně. Toto je závislé pouze na vaší pečlivosti a pozornosti.
Každá žena má jiný tvar a velikost ňader. Navíc sama sebe znáte určitě nejlépe. Vždy proveďte kontrolu obou ňader. Pro většinu žen je jednodušší, když si vymění ruce a bude přístroj používat tou rukou, kterou předtím ňadro držela.

Součástí balení je:

  • přístroj Breast Angel
  • lubrikační gel
  • adaptér 230 V
  • adaptér pro zahraniční přístroje
  • návod k použití

Upozornění: Pozorně si přečtěte návod k použití. K vyšetření doporučujeme používat lubrikační gel pouze na vodní bázi. Vzorek lubrikačního gelu, speciálně určeného pro použití s přístrojem Breast Angel, je součástí balení. V případě, že jste alergická na některou ze složek, lubrikant raději nepoužívejte. Breast Angel vyzařuje světlo na viditelné vlnové délce. Je zcela bezpečný a nezpůsobuje žádné poškození kůže nebo prsní tkáně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: