Showroom Maluna

Zveme vás na naše pravidelné setkání. Každý měsíc probereme jiné téma, které se týká menstruace a ženství. Večerem vás provedou Ilona Bittnerová –⁠ majitelka obchodu Maluna, a Tereza Čajanová, která zkusila snad všechny menstruační pomůcky a s jejich výběrem dobře poradila už stovkám žen. Vše si během našeho setkání můžete prohlédnout a osahat. Zastavte se kdykoli mezi 18. až 20. hodinou.

Setkání má vždy nějaké téma a zároveň je dost prostoru

  • prohlédnout si různé menstruační pomůcky,
  • vyzkoušet velikosti menstruačních kalhotek,
  • zeptat se na to, co vás zajímá,
  • sdílet své zkušenosti.

Setkání probíhají v krásném prostředí domu Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1. Skvělou zprávou je, že když se náhodou hodně zapovídáme a čas setkání nám nebude stačit, je k dispozici o patro níže restaurace a tam můžeme vesele pokračovat!

Termíny setkání Maluna v roce 2022

14.6. Menstruace a koupání

12.7. První menstruace

9.8. Zdravý menstruační cyklus

13.9. Menstruační pomůcky 21.století

Přijít můžete mezi 18 a 20 hodinou a zdržet se, jak se vám to bude hodit. Setkání je na 2,5 hodiny. O konkrétním tématu mluvíme většinou na začátku setkání a pak se již věnujeme zkoušení, sdílení a zodpovídání otázek.

Vstupné je dobrovolné.

Setkání povede Ilona Bittnerová, Tereza Čajanová a další ženy.

 

Pojďme každý měsíc otevřít prostor pro nové zážitky a zkušenosti, ale i pro nová přátelství a spolupráce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení