Náušnice Bohyně na měsíci s labradoritem

2 290 Kč –50 %
nausnice labradorit
2 290 Kč –50 % 1 145 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Nádherný ženský šperk bohyně s labradoritem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šperk keltské bohyně

Tento šperk se inspiroval keltskou tradicí, jež je patrná v propleteném vzoru lemující bohyni a měsíc.Keltské uzly jsou prastaré symboly osudu, záhad a tajemství přírody. Symbolizují ochranu a provázanost s duší a podvědomím, spojení s ochrannými silami a propojení mezi všemi živými bytostmi. Propletené keltské uzly představují symbol kruhu a nekonečna. Bohyně se se svými dlaněmi snaží dosáhnout na měsíční káme (měsíc v úplňku), který byl již odpradávna spojován se ženami a ženskými silami. Měsíc – luna má na nás ženy velký vliv a jsme s ní neodmyslitelně spjaté. Skrze symbolický dotek ženy a luny může žena načerpat zpět svousílu a inspiraci.

Labradorit

Patří mezi mystické a ochranné kameny. Vnáší světlo a radost do života.  Je kamenem esoterického vědění a proměny. Rozvíjí intuici, přináší nové vhledy a napomáhá ke změnám, jež mají zásadní vliv na náš život. Vhodný k meditaci. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost a přináší tak sílu je zpracovat a vyrovnat se s nimi. Tlumí strach a nejistotu. Vhodný kámen pro umělce, rozvíjí tvořivost. Urychluje léčbu nachlazení, tlumí bolestivou menstruaci, snižuje krevní tlak.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.