Náušnice Bohyně na měsíci s modrým topazem

2 490 Kč –50 %
Šperk keltské bohyně s modrým topazem
2 490 Kč –50 % 1 245 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nádherný ženský šperk bohyně s modrým topazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šperk keltské bohyně s modrým topazem

Tento šperk se inspiroval keltskou tradicí, jež je patrná v propleteném vzoru lemující bohyni a měsíc.Keltské uzly jsou prastaré symboly osudu, záhad a tajemství přírody. Symbolizují ochranu a provázanost s duší a podvědomím, spojení s ochrannými silami a propojení mezi všemi živými bytostmi. Propletené keltské uzly představují symbol kruhu a nekonečna. Bohyně se se svými dlaněmi snaží dosáhnout na měsíční káme (měsíc v úplňku), který byl již odpradávna spojován se ženami a ženskými silami. Měsíc – luna má na nás ženy velký vliv a jsme s ní neodmyslitelně spjaté. Skrze symbolický dotek ženy a luny může žena načerpat zpět svousílu a inspiraci.

Modrý topaz

Jedná se o velmi vzácný kámen. Bývá také označován jako nebesky modrý. Jedná se o jemný kámen, který napomáhá vidět pravdu a přinášet odpuštění. Omezuje pochybnosti a nejistotu. Tradičně je známý jako kámen lásky a napomáhá k úspěšnému dosahování stanovených cílů.  Je to kámen, který přináší otevřenost a poctivost, schopnost seberealizace, sebekontroly a touhu rozvíjet vlastní vnitřní moudrost. Topas lze použít k upevnění zdraví. Napomáhá trávení, dokáže bojovat s anorexií, navrací chuť k jídlu, upevňuje nervy a podněcuje metabolizmus. Sv. Hildergarda z Bingenu doporučovala topasový elixír na napravení zakaleného zraku.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Blíženci, Lev, Štír, Střelec
Barva: Modrá
Planeta: Slunce
Element: Oheň

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.