Přívěsek Bohyně Vesica Piscis s rubínem

2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Přívěsek bohyně, která drží symbol Vesica Piscis, jež je zároveň symbolem Chalice Well.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohyně s rubínem a Vesica Piscis (Chalice Well)

Vesica Piscis jsou dva propojené kruhy, které propojují mužskou i ženskou energii a kvality v jeden harmonický celek. Zároveň představuje symbol léčivých pramenů a posvátné studny Chalice Well v mystickém Avalonu – Glastonbury. To vše propojeno s Avalonskou mystikou, Arturovskou linií a tradicí uctívání Bohyně.

Rubín

Rubín by se dal označit jako kámen lásky, vášně a sexuality, což už předestírá jeho rudá barva. Svými účinky probouzí lásku, sebedůvěru, motivaci a vitalitu. Učí lásce k sobě samé a povzbuzuje sílu osobnosti. Stimuluje mysl a umožňuje překonat sexuální problémy, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Přináší radost, bohatství a touhu po životě. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zbavuje nočních můr a navozuje klidný spánek. Léčí žaludek a dělohu, povzbuzuje trávicí trakt, čistí lymfatický systém, slinivku břišní a má příznivý vliv na krevní oběh.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: