Vir nevir, menstruujeme pořád. A tak stále prodáváme. V obchodě jsme ve všední dny od 9 do 15 hodin. Opatrnost je ale na místě. Proto teď můžete platit jen kartou a zrušily jsme také osobní odběry s platbou na prodejně. E-shop stále jede na plné obrátky.

Přívěsek Motýl s měsíčním kamenem

2 090 Kč –50 %
privesek motyl mesicni kamen
2 090 Kč –50 % 1 045 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Přívěsek ve tvaru motýla se dvěmi granáty a velkým měsíčním kamenem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motýlí přívěsek s granáty a měsíčním kamenem

Motýl je prastarým symbolem transformace. Neboť po zakuklení se housenka proměňuje v překrásného pestrobarevného motýla. A tento motýlí šperk nás muže v čase náročné transformace podpořit. Tělo motýla je tvořeno měsíčním kamenem a oči jsou rudě planoucí granáty. Dopřejte si tímto šperkem lehkost motýlích křídel.
Šířka šperku (rozpětí křídel): 33 mm
Kámen: měsíční kámen, granáty 

MĚSÍČNÍ KÁMEN

Měsíční kámen může mít nejrůznější barvy a odstíny, avšak nejčastější barvou je bílá s modrými odlesky. Dnes je měsíční kámen jedním z nejcennějších drahokamů a to díky svému unikátnímu vzhledu, který můžeme popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Toto jemně modré světélkování kamene je způsobeno obsahem různých kovů a chemických sloučenin s různým indexem lomu. Jeho jednotlivé vrstvy a dopadající paprsky vytvářejí dojem barev a světla jakoby vystupujících zevnitř drahokamu.

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Znamení zvěrokruhu:     Rak, Ryby, Štír, Panna, Váhy
Barva:                                   Bezbarvá, bílá
Planeta:                               Měsíc
Element:                              Voda

Více si o měsíčním kameni můžete přečíst v samostatném článku Drahokam jako zrozený pro ženu: měsíční kámen.

Granát

Tradičně bývá spojován se zemí, s krví a plodností, vitalitou, ochranou a silou. Od pradávna byl využíván jako amulet. Přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života. Udržuje organismus v rovnováze. Svému majiteli zvyšuje sebedůvěru a dodává odvahu. Varuje před blížícím se nebezpečím. Povzbuzuje lásku a oddanost. Má pozitivní vliv na přátelské vztahy i mezilidské vztahy obecně. Pomáhá řešit krizové situace a dodává optimismus a víru v pozitivní konec snažení. Napravuje citovou disharmonii. Regeneruje organismus.

Znamení zvěrokruhu:     Lev, Štír, Beran, Vodnář
Barva:                                     Červená, hnědá, černá, žlutá, oranžová, zelená
Planeta:                                 Mars
Element:                               Oheň

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.