Přívěsek Trojspirála

1 790 Kč
Momentálně nedostupné

Přívěsek keltské spirály ozdobené měsíčním kamenem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keltská trojitá spirála Triskel s měsíčním kamenem

Trojitá spirála je starodávným mocným a ochranným symbolem.  Tento symbol je založený na magické trojce a je známý také pod názvem triskelion. Spirála je symbolem transformace. Spirály představují nekonečno, věčnost a neustále se opakujícíc cyklické děje ve vesmíru, ale také v přírodě. Je to rovněž symbolika minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Může také představovat symboliku tří živlů: vody, ohně a větru, nebo v cyklu ženského života představuje dívku, matku a stařenu. Podle všeho vznikl symbol této trojité spirály z posvátného symbolu svastiky. Sílu energetické spirály znali již staří Keltové, jejich učenci druidové. Vyráběli je z lehkého kovu, tok energetické vibrace cíleně využívali pro zharmonizování organismu, odstranění vnitřního napětí a k příznivému ovlivnění potravin a vody. 

Měsíční kámen

Měsíční kámen může mít nejrůznější barvy a odstíny, avšak nejčastější barvou je bílá s modrými odlesky. Dnes je měsíční kámen jedním z nejcennějších drahokamů a to díky svému unikátnímu vzhledu, který můžeme popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Toto jemně modré světélkování kamene je způsobeno obsahem různých kovů a chemických sloučenin s různým indexem lomu. Jeho jednotlivé vrstvy a dopadající paprsky vytvářejí dojem barev a světla jakoby vystupujících zevnitř drahokamu.

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Znamení zvěrokruhu:     Rak, Ryby, Štír, Panna, Váhy
Barva:                                     Bezbarvá, bílá
Planeta:                                 Měsíc
Element:                                Voda

Více si o měsíčním kameni můžete přečíst v samostatném článku Drahokam jako zrozený pro ženu: měsíční kámen.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: