Kamenné vajíčko - sardonyx

Značka: Yoni spirit
399 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Sardonyx je kamenem síly a ochranných schopností, zvyšuje životní sílu a elán i schopnost sebekontroly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěch... Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, může mu osobní kámen pomoci. Nejlepší je, pokud je kámen v kontaktu s naším tělem.

Sardonyx

Římští vojáci nosili sardonyxové talismany s rytmami hrdinů (jako byl Herkules nebo Mars, bůh války), aby je chránily před zlem a přinesly jim štěstí. Během renesance lidé věřili, že sardonyx přináší výmluvnost a byl považován za skvělý talisman pro veřejné řečníky i pro právníky. Říká se, že sardonyx pomůže najít řešení v manželských hádkách a také v rozepřích mezi rodiči a dětmi. Proto je symbolem štěstí ve vztazích, manželství a lásce.

Sardonyx je kamenem síly a ochranných schopností, zvyšuje životní sílu a elán i schopnost sebekontroly. Mírní deprese a pomáhá překonat váhavost. Povzbuzuje všechny smyslové orgány a zostřuje naše vnímání. Je to vhodný kámen k podpoře léčby citlivosti, ale také čichu, sluchu či zraku. Lze ho používat i při chronické bolesti zad, střev, prostaty a močového měchýře, infekcích ledvin a močových cest.

Pro více informací k tomuto tématu si můžete přečíst článek Léčivé kameny - klenoty, které uzdravují.

Výběr kamene

Při výběru kamene se můžete řídit vlastnostmi polodrahokamu a vybrat si ten, který je vám svými vlastnostmi sympatický nebo jehož pomoc zrovna potřebujete. Nebo se můžete zcela řídit svým pocitem a místo studia vlastností kamene si vybrat ten, který se vám na pohled "prostě líbí". Podobně postupujte při práci s kamenem nebo při očistě, hlavně je důležité do ničeho se nenutit.

Péče o kámen

K očistě kamenů slouží stejné zdroje jako k očistě člověka. To, co prospívá nám, prospívá i energetickému vejci. Je to tekoucí voda, čerstvý vzduch, sluneční paprsky, měsíční svit, láskyplná péče, meditace a modlitba.

Velikost vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornění

Velikost se může od uvedeného mírně lišit a také barevně může být kámen odlišný od toho na fotografii - jedná se o přírodninu, tedy žádné dva kameny nejsou totožné (některé kameny jsou si všechny hodně podobné, jiné, ty se vzorem, se naopak liší - podívejte se prosím na všechny fotky). Kameny jsou leštěné, ale drobné prasklinky či žíly jsou jejich přirozenou součástí.

Malý plastový stojánek, na kterém je vajíčko vyfocené, není součástí výrobku. Můžete si ho ale k vajíčku přikoupit. Nebo můžete jako místo pro vajíčko zvolit kamennou misku.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spokojená žena
Typ vajíčka: Bez otvoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: