Návod na ženy

15 % s kódem Spokojena2022
399 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Ideální dárek pro vašeho partnera! Tato kniha je průvodce pro muže po nevyzpytatelném světě žen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na ženy - kniha určená pro muže

Potřebujete, aby váš muž pochopil, kdy je správný čas vám naslouchat a kdy je naopak nutné vás utěšit nehledě na obsah vašich slov? Pak neváhejte a kupte mu tuto knihu. Kniha vznikla na popud řady mužů, kteří v průběhu práce na projektu pro ženy nazvaného Cyklická žena® komentovali ve stylu: "Kdybych tohle věděl dřív...". Sami muži hledali jak mohou vycházet s cyklickými ženami kolem sebe. A jak víme, muži nejvíce uvítají návod ... manuál :)

Pro muže (aneb co napsat na věnování k této knize):
Tato kniha vám umožní začít doslova vidět ženám do hlavy a pochopit, proč mění své chování a proč jsou tak nevypočitatelné. Zároveň se naučíte, jak jejich nálady už dopředu předvídat a jak s nimi zacházet, abyste měli celý měsíc klid a pohodu (nejen) ve vztahu. V knize získáte všechny podstatné informace pro to, abyste dokázali vedle žen nejen přežít, ale život s nimi si začít doopravdy užívat.

Autory knihy jsou Dana Sofie Šlancarová a Erik Hutter

Dana vystudovala češtinu a angličtinu a dlouho působila na volné noze jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka. Je majitelkou nakladatelství OSULE a zakladatelka projektu Cyklická žena®. Erik je původní profesí ajťák, dnes kouč a mentor a také podnikatel a investor. Miluje objevování a dobrodružství a rád se označuje za šťastného člověka – právě proto, že přijal nekonečnou výuku ve Škole života jako úžasnou dobrodružnou hru.

231 stran, brožovaná vazba, rok vydání 2015

Reference

Skvělá kniha! Srozumitelná, přehledná, strukturovaná. Pro muže ideální. :-) A nejenom pro ně! Lituji jen, že jsem tuto knihu nemohl mít před mnoha lety. Kolik bych si ušetřil nedorozumění a špatných nálad. Jsem přesvědčen, že díky této knize mnoho mužů o malinko více pochopí obrovský a nádherný komplex jménem ŽENA a mnoho žen porozumí více samy sobě. A na světě bude o něco lépe.
Jan Zeman – podnikatel a majitel Biopekárny Zemanka

„WOW, tak to je něco…!“ Ano, tohle jsem při čtení této knihy několikrát doslova vykřikl. Proč? Je to jednoduché: Sofie s Erikem v knize popisují věci, které dennodenně zažívám na vlastní kůži, jak se svou partnerkou, tak se ženami, s nimiž spolupracuji, a do této chvíle jsem vůbec nevěděl, proč tomu tak je. Návod na ženy patří do rukou každého muže. Kniha sama o sobě je nabitá úžasnou energií a je skvělým průvodcem do světa žen. Díky za ni.
Michal Kolář – Podporovatel tvůrců v jejich vizích a projektech

Doplňkové parametry

Kategorie: Spokojená žena
Téma: Pro partnera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: