Přívěsek Nepřemožitelnost

1 750 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.1.2023

Stříbrný terčovitý přívěsek s raženými symboly a kamenem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek Nepřemožitelnost

Stříbrný medailon s raženým znakem, ochrannou runou Aegishjalmur, která se vyskytuje na Islandu a v podobné formě i v oblastech kolem Bajkalského jezera. Její název lze překládat jako “přilba děsu” a napomáhal svému nositeli v boji. Díky její síle byl bojovník neohrožený a cítil se být nepřemožitelným.
Kromě fyzického střetu chránil také před hrozbou nehmotnou - ať už zlým úmyslem mentálním nebo citovým.

Černý obsidián je velmi ambivalentním kamenem - přináší nositeli uzemnění a klid, úlevu od bolestí a nemocí, odhání nečisté síly a zlé záměry, ale stejně tak může v člověku tyto negace vyvolávat. Často se proto kombinuje s dalšími kameny nebo ochrannými symboly, které jeho velkou sílu kultivují správným směrem. V případě medailonu Nepřemožitelnost se jedná právě o vyraženou runu Aegishjalmur.

Medailon propůjčuje svým nositelům odvahu, sílu a bojovnost, aby dokázali projít s jasnou myslí a čistým srdcem všemi životními zkouškami a bitvami. Je vhodný jako pro muže, tak i pro ženy. Posiluje sebevědomí, vytrvalost a odvrací zlý úmysl v oblasti hmotné i duchovní.

Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Lilia Khousnoutdinová je publicistka, návrhářka a cestovatelka. Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Mnoho let jezdí do Avalonu v Anglii, kde absolvovala výcvik kněžek a také tam pravidelně pořádá ženské cesty. Je spoluzakladatelkou prvního výcviku kněžek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů. Její oblíbenou destinací je také Bhútán, kam vede i výpravy a vypomáhá s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Je spoluzakladatelkou Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel a několika dalších extatických projektů pod firmou Ecstatic s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spokojená žena
Váha: 8,42 g
Stříbro: 925/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: