Sedm darů menopauzy

15 % s kódem Spokojena2022
375 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Neočekávaná transformační cesta od Cheryl Bridges Johnsové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se vyrovnat s menopauzou

Menopauza je dramatické, ale značně přehlížené vývojové okno vedoucí do druhé poloviny života. I když si dnešní ženy cestu menopauzy více uvědomují a aktivněji se podílejí na jejím mapování než předchozí generace, mnohé z nich stále ještě menopauzu nepovažují za období důležité psychologické a duchovní transformace.

Tato kniha směřuje dál než jen k návalům horka a dostává se k samému srdci cesty středního věku. Pomáhá ženám najít jedinečný hlas a říkat pravdu v období hnutí #MeToo a #ChurchToo. Cheryl Bridges Johnsová coby moudrá duchovní průvodkyně, farářka a teoložka rozlišuje sedm zásadních vývojových úkolů a dává ženám praktické návody, jak se jich mohou chopit. Povzbuzuje je, aby na úkoly nahlížely jako na dary tohoto životního období, kdy zažívají mimořádnou fyzickou, emocionální a duchovní transformaci.

Vřelým a konverzačním tónem pomáhá Cheryl ženám načrtnout směr do budoucnosti a vede je k obnovení pocitu vlastní identity, k jasněji směřující životní vizi a hlubší spiritualitě. Každá kapitola obsahuje otázky navádějící k osobní reflexi i otázky k zamyšlení pro reflexi skupinovou.

Brožovaná, 204 stran, vydala MAITREA 2022

O autorce:

Dr. Cheryl Bridges Johnsová je uznávanou spisovatelkou a lektorkou. Cherylina akademická kariéra trvala třicet tři let. Od roku 1986 působila – jakožto první žena na fakultě – na katedře duchovní obnovy Roberta E. Fishera na Letničním teologickém semináři. Je bývalou předsedkyní Společnosti pro letniční studia (Society for Pentecostal Studies). Cheryl je vdaná, má dvě dcery a pět vnoučat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spokojená žena
Téma: Zdraví, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: