Tantrický sex a menopauza

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Kniha o praktikách pro spirituální a sexuální obnovu v období menopauzy. Autorkou knihy je Diana Richardson a Janet McGeever.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktiky pro spirituální a sexuální obnovu

Diana Richardson, autorka inspirativních knih Vědomé milování a Tantrický orgasmus pro ženy vydává společně s Janet McGeever novou knihu. Knihy o menopauze sice na trhu existují, ovšem jen málokterá se zabývá menopauzou a sexem z pohledu tantry.

Kniha vrhá světlo na pravou přirozenost ženského těla a poskytuje naději tam, kde se objevuje pocit ztráty či nedostatek inspirace. Působení tantrického přístupu na tělo a mysl je nepopiratelné: dodává nový pocit ze sebe sama, poklidné propojení s tělem a hluboké porozumění sexu a jeho funkci, která se zdaleka neomezuje jen na reprodukci.

Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem – skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu. Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich také oslavujeme. Menopauza však často v ženách vyvolá sklíčenost, jako kdyby naše těla byla poškozená nebo nedostačující, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. K menopauze můžete ale přistoupit také radikálně pozitivním způsobem, zaplaveny pocitem vitálního probuzení a znovu–zažehnutí ženské sexuality, kreativity a spirituality.

„Menopauza je časem znovuzrození – to, čemu v Číně říkali druhé jaro – a může být také časem hlubokého sexuálního probuzení. Tato kniha vám nabízí skvělého průvodce tímto významným životním přechodem.“

„V keltské kultuře se mladá dívka pokládá za květinu, matka za ovoce a stará žena za semeno. Semeno je ta část, která v sobě obsahuje znalosti a potenciál všech ostatních částí.“ MUDr. Christiane Northrup – autorka knihy Bohyně nestárnou

Autorkami knihy jsou Diana Richardson a Janet McGeever

Autorka několika bestsellerů o vědomém milování Diana Richardson a psychoterapeutka Janet McGeever, obě také učitelky tantry, vám ve své nejnovější knize vysvětlují, co můžete v menopauze očekávat na fyzické, emocionální a spirituální úrovni a co může znamenat pro partnerský vztah. Podrobně zde popisují tantrické techniky a cvičení, které vám pomohou spojit se s intuitivní moudrostí vašeho těla a srdce a pomohou vám osvobodit se od očekávání výkonu konvenčního sexu. Vysvětlují, v čem je tantra ženám v menopauze blízká a jak jejich těla přirozeně vstupují do tantričtější fáze zaměřené na kreativitu a spiritualitu. Prozkoumáte s nimi, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů, lepší sebeovládání, emocionální rovnováhu a k dosažení rozšířeného vědomí. Využijte menopauzu k prohloubení své důvěry v dokonalost fungování ženského těla a začněte prožívat skutečnou intimitu a hlubokou lásku na úrovni, která byla dosud nepředstavitelná.

Rok vydání: 2019
Vazba: brožovaná
Počet stran: 238domého milování

Doplňkové parametry

Kategorie: Spokojená žena
Téma: Sexualita, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: