Silky Cup M

Výrobce: Silky Cup
350 Kč
Skladem (> 5 ks)

Menstruační kalíšek Silky Cup M je vhodný pro ženy, které mají střední postavu, nerodily a je jim do 30 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační kalíšek Silky Cup M

Silky Cup je menstruační kalíšek vyrobený v Indii z TPE (termoplastický elastomer), což je materiál, ze kterého se vyrábí například dětské dudlíky a také německé kalíšky Me Luna (více informací najdete zde). Kalíšek Silky Cup je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vniřní i vnější povrch kalíšku je hladký. Materiál je odlišný od hladkého silikonu, takže potíže při manipulaci s ním nejsou.

Silky Cup se vyrábí pouze v jedné bezbarvé variantě, ve třech různých velikostech. Kalíšky mají kromě mezinárodních certifikací i certifikaci Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Výrobce uvádí životnost až 10 let při správné péči.

Silky Cup M je vhodný pro ženy, které mají střední postavu, nerodily a je jim do 30 let. Má průměr 43 mm a délku 54 mm, objem kalíšku je 25ml. Stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná, délka stopky je 14 mm.

Péče o menstruační kalíšek

Poté, co menstruace skončí, použijte na umytí kalíšku jemné mýdlo a vodu. Pokud byste chtěli, můžete použít pro čištění také kombinaci octa, oleje Tea Tree a vody. Poté kalíšek uložte do látkového sáčku (je součástí balení) na suchém místě. Neukládejte kalíšek do plastového sáčku nebo vzduchotěsné nádoby, na kalíšku by se mohla objevit plíseň. Nenechávejte kalíšek vystavený slunečnímu záření. Nepoužívejte myčku k čištění kalíšku Silky Cup. I když kalíšku nevadí teplo, chemikálie a čistící prostředky ho mohou poškodit nebo na něm zanechat zbytky, které pak způsobí podráždění nebo infekci. Jemné mýdlo a voda jsou nejlepší pomocníci při udržování čistoty kalíšku.

Balení: 1 menstruační kalíšek Silky Cup M a jeden sáček na úschovu kalíšku

Potřebujete další informace?
Jak používat menstruační kalíšek
Více informací o menstruačním kalíšku Silky Cup
Rady jak vybrat správnou velikost
Zkušenosti uživatelek menstruačního kalíšku
Co mohu potřebovat při používání menstruačního kalíšku

Doplňkové parametry

Kategorie: Střední velikosti
Barva: Čirá
Materiál: TPE
Místo výroby: Asie
Objem: Střední
Pevnost: Pevný
Zakončení: Stopka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: