DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Tělové svíčky s měsíčkem

Značka: HOXI
385 Kč / ks 38,50 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Ručně vyráběné tělové svíčky s éterickým olejem z měsíčku a ochranným filtrem k podpoře imunity, zdraví i k navození pocitu klidu a pohody. Cena je za 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělové svíčky HOXI s éterickým olejem z anýzu

Tyto ručně vyráběné tělové svíčky od české firmy HOXI lze použít jako podpůrnou léčebnou pomůcku při různorodých tělesných i duševních problémech (např. stresu, vyčerpání, snížené imunitě, zánětu horních cest dýchacích, různých bolestech), ale také při detoxikaci organismu, při rekonvalescenci či pro znovunabytí rovnováhy, pocitu klidu a harmonie.

Svíčky se aplikují na různá místa na těle (dle typu problémů), kde jemné proudění vzduchu masíruje daný bod, stimuluje proudění lymfy, harmonizuje energettickou obálku těla a navozuje velmi uvolňující atmosféru.

Do včelího vosku, který je sám o sobě lékem, je při výrobě přimícháváno u nás již také známé výrazně žluté koření kurkuma a éterický olej z měsíčku.
Kurkuma (Curcuma longa) je dlouhá léta v Indii, odkud pochází, ceněna pro své antibiotické, antivirotické a antioxidační účinky a navíc svíčkám dává příjemně žlutý odstín.
Měsíček lékařský (Calendula officinalis) je velmi ceněný pro své dezinfekční, antibiotické a antiseptické účinky. Šetrně léčí plísňová onemocnění kůže, podporuje tvorbu nových tkání, a tím urychluje celý proces hojení kůže. Pomáhá hojit onemocnění trávicího traktu, jako jsou záněty a vředy, stimuluje vylučování žluči a činnost jater, je tedy celkově prospěšný našemu metabolismu.

Materiál: 100% bavlněné plátno, přírodní včelí vosk, čistý parafin, kurkuma, přírodní esenciální olej z měsíčku, gáza

Vzhled: Tělové svíčky jsou cca 25 cm dlouhé, ve spodní části mají cca 0,5 cm v průměru, ve svrchní cca 1,0 cm v průměru. Uvnitř jsou duté, kónického tvaru ve spodní zúžené části opatřené gázovým filtrem, který brání propadnutí popílku či skápnutí vosku jejich vnitřkem.

Způsob použití tělových svíček

Při aplikaci svíček je potřeba, abyste pohodlně leželi (popř. seděli) na pohodlném, klidném a zejména bezpečném místě. Budete pracovat s otevřeným ohněm, proto dbejte zvýšené opatrnosti. Na méně přístupných místech (např. na zádech, hlavě) by vám svíčkování vždy měla provádět druhá osoba.

Nachystejte si hrnek nebo misku s vodou, do které po ukončení svíčku vhodíte a tím ji uhasíte. Z papíru si vystřihněte ochranný kruh (bývá zpravidla součástí dodávky svíček, popř. si návod můžete stáhnout v záložce "Ke stažení"), nebo použijte jinou pomůcku, která ochrání vystavené části těla (včetně vlasů!) před nechtěným ukápnutím vosku či odpadnutím ohořelé části svíčky. Z užší strany svíčky navlékněte ochranný kruh do cca 1/3 (vyznačeno barevným proužkem).
Svíčku otočte širším koncem dolů a zde ji zapalte. Jakmile svíčka hoří, okamžitě ji obraťte vzhůru a velmi opatrně přiložte na holé tělo (nic nesmí bolet!). Spodním koncem svíčky by neměl unikat dým, jen tak vznikne mírný podtlak a komínový efekt. Svíčku držte vzpřímeně. Uvolněte se, relaxujte. Jakmile svíčka dohoří do cca 2/3 (nad papírový kroužek), svíčku opatrně přeneste nad misku s vodou. Zde ji rychle otočte plamenem dolů a vhoďte do vody.

Při podpůrné léčbě můžete používat stanovený počet (viz níže) svíček denně po dobu 7 dní. Poté si dejte 7 denní pauzu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Tělové svíčky nenahrazují žádné léčivo. Jsou pouze podpůrným prostředkem. V případě závažnějších či nepolevujících problémů vždy vyhledejte lékaře!

Zaujala vás terapie pomocí svíček? Přečtěte si o ušních a tělových svíčkách více:
Díl 1. Odkud se vzaly?
Díl 2. Jak působí a jak je použít?
Díl 3. Kdy pomáhají a kdy je raději nepoužívat?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: