Tělové svíčky s tymiánem

Výrobce: HOXI
360 Kč
Skladem (3 ks)
Ručně vyráběné tělové svíčky s éterickým olejem z tymiánu a ochranným filtrem k podpoře imunity, zdraví i k navození pocitu klidu a pohody. Cena je za 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělové svíčky HOXI s éterickým olejem z tymiánu

Tyto ručně vyráběné tělové svíčky od české firmy HOXI lze použít jako podpůrnou léčebnou pomůcku při různorodých tělesných i duševních problémech (např. stresu, vyčerpání, snížené imunitě, zánětu horních cest dýchacích, různých bolestech), ale také při detoxikaci organismu, při rekonvalescenci či pro znovunabytí rovnováhy, pocitu klidu a harmonie.

Svíčky se aplikují na různá místa na těle (dle typu problémů), kde jemné proudění vzduchu masíruje daný bod, stimuluje proudění lymfy, harmonizuje energettickou obálku těla a navozuje velmi uvolňující atmosféru.

Do včelího vosku, který je sám o sobě lékem, je při výrobě přimícháváno u nás již také známé výrazně žluté koření kurkuma a éterický olej z tymiánu.
Kurkuma (Curcuma longa) je dlouhá léta v Indii, odkud pochází, ceněna pro své antibiotické, antivirotické a antioxidační účinky a navíc svíčkám dává příjemně žlutý odstín.
Tymián obecný (Thymus vulgaris) je bylinka ze Středomoří s velmi silnými antiseptickými a dezinfekčními účinky. Těchto jejích vlastností se s úspěchem využívá při léčbě nachlazení, kašle, bolesti krku, průjmu, nadýmání či zánětech zažívacího traktu i močových cest.

Materiál: 100% bavlněné plátno, přírodní včelí vosk, čistý parafin, kurkuma, přírodní esenciální olej z tymiánu, gáza

Vzhled: Tělové svíčky jsou cca 25 cm dlouhé, ve spodní části mají cca 0,5 cm v průměru, ve svrchní cca 1,0 cm v průměru. Uvnitř jsou duté, kónického tvaru ve spodní zúžené části opatřené gázovým filtrem, který brání propadnutí popílku či skápnutí vosku jejich vnitřkem.

Způsob použití tělových svíček

Při aplikaci svíček je potřeba, abyste pohodlně leželi (popř. seděli) na pohodlném, klidném a zejména bezpečném místě. Budete pracovat s otevřeným ohněm, proto dbejte zvýšené opatrnosti. Na méně přístupných místech (např. na zádech, hlavě) by vám svíčkování vždy měla provádět druhá osoba.

Nachystejte si hrnek nebo misku s vodou, do které po ukončení svíčku vhodíte a tím ji uhasíte. Z papíru si vystřihněte ochranný kruh (bývá zpravidla součástí dodávky svíček, popř. si návod můžete stáhnout v záložce "Ke stažení"), nebo použijte jinou pomůcku, která ochrání vystavené části těla (včetně vlasů!) před nechtěným ukápnutím vosku či odpadnutím ohořelé části svíčky. Z užší strany svíčky navlékněte ochranný kruh do cca 1/3 (vyznačeno barevným proužkem).
Svíčku otočte širším koncem dolů a zde ji zapalte. Jakmile svíčka hoří, okamžitě ji obraťte vzhůru a velmi opatrně přiložte na holé tělo (nic nesmí bolet!). Spodním koncem svíčky by neměl unikat dým, jen tak vznikne mírný podtlak a komínový efekt. Svíčku držte vzpřímeně. Uvolněte se, relaxujte. Jakmile svíčka dohoří do cca 2/3 (nad papírový kroužek), svíčku opatrně přeneste nad misku s vodou. Zde ji rychle otočte plamenem dolů a vhoďte do vody.

Při podpůrné léčbě můžete používat stanovený počet (viz níže) svíček denně po dobu 7 dní. Poté si dejte 7 denní pauzu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Tělové svíčky nenahrazují žádné léčivo. Jsou pouze podpůrným prostředkem. V případě závažnějších či nepolevujících problémů vždy vyhledejte lékaře!

Zaujala vás terapie pomocí svíček? Přečtěte si o ušních a tělových svíčkách více:
Díl 1. Odkud se vzaly?
Díl 2. Jak působí a jak je použít?
Díl 3. Kdy pomáhají a kdy je raději nepoužívat?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: