Yellow & Blue Čistič lahví

Značka: Yellow & Blue
55 Kč / ks 22 Kč / 100 g
Skladem (> 5 ks)

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu. Balení 250 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič lahví zn. Yellow & Blue

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu, poradí si i na těžko dostupných místech. Schváleno Státním zdravotním ústavem.

Složení: > 30 % soda bikarbona, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citronová

Použití: Do lahve nasypeme 1 polévkovou lžíci prášku (cca 30g), zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. Necháme působit několik minut. Po umytí vždy vypláchneme vodou.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.
NEBEZPEČÍ. Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte preventivní opatření proti smíchání s hořlavými materiály. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě požáru: K uhašení použijte vodu. Skladujte na suchém místě při teplotách nepřesahujících 40 °C. Likvidace: nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu! Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění, vyčistit několikrát výplachem vody a po vyčištění je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: