Lunacup malinový vel. 2

Akce
Značka: Lunacup
590 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Kalíšek vyrobený v České republice, větší velikost vhodná pro ženy po porodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační kalíšek Lunacup 2

Menstruační kalíšek Lunacup se vyrábí od roku 2019 ze silikonu v České republice. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je plná. Stopka je širší než u jiných značek a je velmi jemná a ohebná.

Z vnější strany kalíšku jsou na spodní části i na stopce rýhy, které usnadňují uchopení. Pro zrušení podtlaku, který vznikne přilnutím kalíšku ke stěnám pochvy při správném zavedení, je optimální při vyjímání kalíšek ve spodní části trochu zmáčknout. Nicméně tento kalíšek má u ustí 4 otvory a proto je uvolnění podtlaku snadné. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je vaše menstruace.

Menstruační kalíšek Lunacup se vyrábí ve dvou různých velikostech. Velikost 2 (větší) je pro ženy nad 30 let nebo po porodu. Má průměr 45 mm a délku včetně stopky 70 mm, objem kalíšku je 26 ml (objemové rysky 10 ml a 20 ml). Délku stopky uvádí výrobce 25 mm - měřeno od spodní rýhy. Pokud byste ji chtěly odstřihnout je možné ji zkrátit o cca 20 mm.

Sterilizační sáček

Balení kalíšku je včetně bavlněného sáčku a sterilizačního sáčku - v něm je kalíšek zabalen, můžete tedy využít vše a tento kalíšek se tak řadí mezi produkty Zero Waste :). Kalíšek i bavlněný sáček jsou vyrobeny v České republice.

Podrobný návod ke kalíšku Lunacup i sterilizačnímu sáčku naleznete v záložce Související soubory.

Potřebujete další informace?

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké velikosti
Barva: Fialová
Materiál: Silikon
Místo výroby: ČR
Objem: Střední
Pevnost: Středně pevný
Zakončení: Stopka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: