Věrnostní program Maluna

Každá registrovaná zákaznice (zákazník) je automaticky zařazena do věrnostního slevového programu. Registrujte se a u každé objednávky se přihlašte na svůj účet. Získáte lepší ceny.

Věrnostní program:

  • 2 % sleva na všechny produkty, pokud obrat na vašem účtu přesáhne 3 000 Kč
  • 4 % sleva na všechny produkty, pokud obrat na vašem účtu přesáhne 10 000 Kč
  • 6 % sleva na všechny produkty, pokud obrat na vašem účtu přesáhne 30 000 Kč

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z hodnoty nákupů po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem.

Zaregistrovat se můžete tady.

Některé slevy se mohou sčítat (do maximální výše 30 %).

Obrat se na vašem účtu počítá vždy za posledních 21 měsíců. Aktuální obrat zjistíte po registraci v osobním profilu.

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy či platnost slev ukončit. Společnost Má Luna s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.maluna.cz, si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů. Věrnostní program je určen pouze pro maloobchodní zákazníky.

vernostni-sleva-maluna

NÁŠ TIP

Chcete získat ještě větší slevy? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru. Odběratelkám posíláme exkluzivní slevy, které lze se se slevami z věrnostního programu kombinovat (až do výše 30 %). K odběru se přihlásíte na hlavní stránce dole, přímo pod náhledem na instagramové příspěvky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení