Vir nevir, menstruujeme pořád. A tak stále prodáváme. V obchodě jsme ve všední dny od 9 do 15 hodin. Opatrnost je ale na místě. Proto teď můžete platit jen kartou a zrušily jsme také osobní odběry s platbou na prodejně. E-shop stále jede na plné obrátky.

Lavera

Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky. Historii firmy začal psát v roce 1975 Thomas Haas, u něhož se v raném dětství objevila neurodermititida. Protože ale tato nemoc byla tehdy ještě velmi málo známá, lékaři mu nedokázali účinně pomoci. A tak se malý Thomas záhy začal zabývat tím, co vlastně předepsané krémy a konvenční kosmetika obsahují a proč mu nedělají dobře. Během svých studií potom za pár let otevřel jeden z prvních obchodů se zdravou výživou, sám si pěstoval rostliny, vyráběl bylinné výtažky a vyvíjel své první receptury.

Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik a v průběhu doby se změnila ve firmu se stovkou zaměstnanců, která dnes vyrábí kontrolovanou přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách v krásné oblasti Deistergebirge. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro děti a naše nejmenší. 100 % přírodní ingredience a účinné kombinace bylin jsou základem jejího složení. Kromě certifikátu BDIH, BIO či NATRUE, se pyšní mnoha oceněními mezinárodních porot či nejlepšími hodnoceními v eko testech.

1 položek celkem
lavera ochranny balzam
Akce
139 Kč –20 %
111 Kč

Balzám rty vyživuje a zároveň chrání před sluníčkem s ochranným SPF faktorem 10. Balení 4,5 g.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem