Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
49 3175
Filtr

Menstruace. Nebojíme se to slovo říct a myslíme si, že by se o menstruaci mělo mluvit. A také o moderních pomůckách pro menstruaci, které nám život s ní dovedou velmi usnadnit a zpříjemnit. Během našeho letitého působení ve světě menstruačních pomůcek jsme prověřili stovky produktů a věříme, že umíme najít ty nejlepší. Ty pak rády doporučujeme d...

Menstruace. Nebojíme se to slovo říct a myslíme si, že by se o menstruaci mělo mluvit. A také o moderních pomůckách pro menstruaci, které nám život s ní dovedou velmi usnadnit a zpříjemnit. Během našeho letitého působení ve světě menstruačních pomůcek jsme prověřili stovky produktů a věříme, že umíme najít ty nejlepší. Ty pak rády doporučujeme dalším ženám. Hledáte spolehlivé pomůcky pro opakované použití? Potřebujete alternativu běžných jednorázových pomůcek? Usilujete o menstruaci bez odpadu? Pojďme se na menstruační pomůcky na trhu podívat!

Jaké jsou moderní menstruační pomůcky?

Stručná odpověď zní: spolehlivé, pohodlné a ekologické. A stejně jako se vyvíjejí menstruační pomůcky díky technickému pokroku a funkčním materiálům, mohou se v průběhu života ženy vyvíjet a proměňovat preference v oblasti dámské hygieny. Nejvýraznější změny často nastávají po porodu a někdy mohou být spojeny i se zdravotními obtížemi. Dnes je však na trhu široká škála menstruačních pomůcek různých typů a značek, což umožňuje ženám pohodlněji zvládat měsíčky jako takové i různé komplikace.

"Každé ženě doporučuji vyzkoušet co nejvíce pomůcek, protože pak se může rozhodnout, co je pro ni nejlepší. A také v jaké situaci je pro ni konkrétní pomůcka ta pravá," radí zakladatelka Maluna.cz Ilona Bittnerová.

Výhody různých menstruačních pomůcek

Menstruační kalíšek nebo tampon se hodí pro ženy při aktivním životním stylu nebo při sportovních aktivitách. Kalíšek je skvělý parťák při cestování, obzvlášť pokud jezdíte na odlehlá místa. Menstruační kalhotky jsou vhodné pro všechny ženy, zejména pro mladé dívky a ženy se silnou menstruací, které je často chválí jako spolehlivou ochranu. Absorpční kalhotky poslouží i jako pojistka při nepravidelné menstruaci.

Menstruační houba je ideální pro ženy, které z různých důvodů nemohou používat tampony, například kvůli jizvám po porodu. Látkové vložky poskytují větší pohodlí hlavně v prvních týdnech po porodu. Jednorázové vložky jsou vhodné v případech akutních zdravotních problémů, kdy je menstruace nepravidelná. Ženám, které rády zkoušejí nové věci, doporučujeme menstruační plavky. Můžete se v nich opravdu koupat – a to bez tamponu!

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 624 položek
na stránku
1–30 z 624 položek