Doprava zdarma
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Na vše doprava zdarma

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Absorpční prádlo Modibodi

Strhující příběh téhle australské značky psal sám život: Jedna maminka měla po druhém porodu potíže s úniky moči, ale jednorázové hygienické potřeby pro ni nebyly uspokojivým řešením. Začala vyvíjet nepropustné prádlo pro menstruaci a další úniky, co nás občas potrápí, díky němuž by se ženy necítily jako v pleně a nezůstávala za nimi kila odpadu. Značka Modibodi se postupně stala světovou špičkou a také držitelem několika patentů. V posledních letech jste o ní mohli slyšet v souvislosti s revoluční novinkou jménem menstruační plavky.

Cílem značky je, aby všechny kroky, které dělá při vývoji a výrobě absorpčního prádla pro ženy i pro muže, měly pokud možno pozitivní dopad na společnost i životní prostředí. Modibodi s hrdostí otevírá tabuizovaná a nekomfortní témata, jako je třeba právě inkontinence, destigmatizuje tělesné pochody a propaguje krásu tělesné rozmanitosti bez retuší.

Menstruační kalhotky s merino vlnou 

Menstruační kalhotky Modibodi charakterizuje spolehlivost, kvalita materiálů, inovativní technologie, krásný design a australské merino v savé vrstvě. Merino vlna je úžasný přírodní materiál, který výborně odvádí vlhkost a je antimikrobiální.

Značka nabízí menstruační kalhotky v dámských i dívčích velikostech, černé, barevné i v odstínech tělové, s krajkou, bezešvé, tanga i nohavičkové... Jen u značky Modibodi vybíráte celkem z 5 různých savostí.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 187 položek
na stránku
1–30 z 187 položek