Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Legenda mezi kalíšky a držitel mnoha ocenění

Mooncup je nestorem mezi menstruačními kalíšky, je to jeden z prvních kalíšků na trhu vyrobený z lékařského silikonu a byl také prvním kalíškem, který začala zakladatelka Maluna.cz do Česka dovážet. Oproti prvním tužším modelům je nynější Mooncup příjemnější. Co se nemění, je výroba v Anglii.

Výroba a samozřejmě i sám výrobek je ekologický a firma Mooncup Ltd. za to získala řadu významných ocenění a certifikátů: od roku 2004 má certifikát od Vegan Society a Vegetarian Society. V roce 2007 získala ‘Best Buy’ status od Ethical Consumer magazine, kdy bylo hodnoceno více než 20 ekologických a etických kritérií. Mooncup byl zařazen mezi nejlepší výrobky v The Good Shopping Guide a v roce 2007 byl oceněn ve Women in Ethical Business Award.

Čirý minimalista

Mooncup je věrný minimalistickému ideálu a stále se vyrábí jen v čiré barvě – a ve dvou velikostech, A a B, což znamená after a before, myšleno po porodu a před porodem. Áčko je tedy pomyslná velikost 2 a B značí velikost 1. Oproti některým jiným kalíškům má kalíšek Mooncup větší horní okraj a lépe tak drží tvar při vyjímání a také se snadněji rozvine při zavádění.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky