Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
329 349
Multipack
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Filtr

Běžné deodoranty často obsahují parabeny, barviva, konzervanty a hlavně hliníkové (aluminiové) soli. Právě ty totiž zabraňují pocení – tlumí činnost potních žláz. Hliník je pro naše tělo ale jedovatý, může způsobovat rakovinu prsu nebo Alzheimerovu chorobu (studie Světové zdravotnické organizace – WHO). Pokud se chcete působení škodlivých látek ...

Běžné deodoranty často obsahují parabeny, barviva, konzervanty a hlavně hliníkové (aluminiové) soli. Právě ty totiž zabraňují pocení – tlumí činnost potních žláz. Hliník je pro naše tělo ale jedovatý, může způsobovat rakovinu prsu nebo Alzheimerovu chorobu (studie Světové zdravotnické organizace – WHO). Pokud se chcete působení škodlivých látek vyhnout, je nejlepší volit přírodní kosmetiku a přírodní deodoranty bez hliníku.

Přírodní deodorant, který funguje

Pot sám o sobě není škodlivý, pocení je přirozený projev termoregulace organismu. Problémem jsou bakterie, které způsobují zápach. A s těmi si dovedou poradit i přírodní deodoranty. Přírodní antiperspirant nebrání přirozeným funkcím pokožky a zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–3 z 3 položek
1–3 z 3 položek