Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Ekologické menstruační pomůcky Natracare

Natracare je ekologicky a eticky zaměřená britská značka, která se specializuje na výrobu dámských hygienických pomůcek s ohledem na životní prostředí a zdraví žen. Menstruační vložky a tampony Natracare jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných a obnovitelných materiálů, což minimalizuje negativní dopady na planetu.

V rámci své filozofie Natracare nejenom nabízí ekologické menstruační produkty, ale také se angažuje v prosazování udržitelných postupů v celém průmyslu. Značka také motivuje ženy k volbě šetrnějších možností pro své zdraví a životní prostředí.

Tampony a vložky z bio bavlny

Natracare přivedla na svět první ekologický tampon z bio bavlny, a to v roce 1989, což je zároveň rok založení této značky. Susie Hewson, zakladatelku značky a průkopnici ekologického přístupu ke světu, nenechávalo v klidu, když se dozvěděla, co vše obsahují běžné jednorázové tampony, a napřela veškeré úsilí do (úspěšného) vývoje zdravější a ekologičtější alternativy.

Víme, že je mnoho žen, kterým pomůcky zaváděné dovnitř do pochvy nevyhovují nebo je momentálně kvůli zdravotním problémům či šestinedělí nemohou používat. Ty si jistě vyberou z široké škály biobavlněných vložek Natracare. Pokud hledáte dámské vložky, které jsou neparfémované, neobsahují žádné plasty, jsou běleny bez chlóru a jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné, Natracare je jasná volba!

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–28 z 28 položek
1–28 z 28 položek