Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
49 329
Filtr

Již delší dobu jsou na trhu k dostání přírodní mořské houby. Jako mycí a kosmetické houby jsou oblíbené především díky svým dezinfekčním účinkům a velké savosti. Jako přírodní varianta dámské intimní hygieny stále nejsou moc známé, ale podle zkušeností žen v našem týmu o podle odezvy našich zákaznic se nebojíme prohlásit, že kdo intimní houbičky...

Již delší dobu jsou na trhu k dostání přírodní mořské houby. Jako mycí a kosmetické houby jsou oblíbené především díky svým dezinfekčním účinkům a velké savosti. Jako přírodní varianta dámské intimní hygieny stále nejsou moc známé, ale podle zkušeností žen v našem týmu o podle odezvy našich zákaznic se nebojíme prohlásit, že kdo intimní houbičky vyzkoušel, nedá na ně dopustit!

Objevte tampon z mořské houby

Menstruační mořské houby jsou houby výběrové, velmi jemné, proto jsou dražší než velikostně podobné kosmetické mořské houby. Jejich použití je velmi snadné. Houbička se namočí, tím změkne. Vymačká se z ní přebytečná voda a zavede se dovnitř do pochvy, podobně jako tampon. Po nějaké době (podle síly menstruace) houbu vyjmete, vymyjete a můžete znovu ji použít. Výhodou je, že na rozdíl od běžných tamponů intimní houba nevysušuje a neodírá poševní sliznici a nenarušuje pH intimních partií. A ano, také nemá žádnou šňůrku, která by mohla nezbedně vykukovat z prádla! :-)

Jedna intimní houba vydrží cca 6 měsíců, jde tedy o nejen ekologické, ale i ekonomické menstruační řešení. Průběžná péče o houbičky je také jednoduchá – dezinfikují se solnou lázní.

  • Houbu mají rády mladé dívky, pro které je problém použít tampon či kalíšek.
  • Některým ženám vyhovuje používat houbu po celou dobu menstruace.
  • Jiné zákaznice preferují houbu jen na slabší dny na konci cyklu.
  • Při silné menstruaci kombinujte s absorpčními kalhotkami nebo slipovou vložkou.
  • Houba je také dobrá pomůcka pro milování během menstruace.
  • Při sexu netlačí ani jednoho z partnerů a nemusíte po akci řešit špinavá prostěradla.

Jaký je rozdíl mezi minerální a žlutou houbou?

Menstruační houby jsou k dostání ve dvou variantách, jako houba žlutá nebo minerální. Rozdíl vzniká v procesu čistění. Hnědá minerální houba je ručně očištěna a není proprána od přírodního hnědého barviva, tedy nositele solí a minerálů. Větší obsah minerálů je pro řadu žen výhodou této varianty. U žluté houby je proces čištění delší, houby jsou propírány, dokud se nezbaví hnědého barviva. Obsah minerálů činí u hnědé intimní houby cca 70 % původních z moře, vyčištěná houba po proprání jich obsahuje cca 30–35 %.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–9 z 9 položek
1–9 z 9 položek