Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Kosmetika Arista Ayurveda

Arista Ayurveda, sesterská značka bruselského výrobce Bambaw, nabízí etickou alternativu běžných výrobků péče o tělo. Její produkty jsou veganské, mají certifikaci Cruelty free. Udržitelnost je pro značku zásadní hodnotou.

Produkty Arista Ayurveda jsou kompaktní, vynikají efektivním designem a snahou zanechat za sebou minimální (ne)ekologickou stopu, snoubí se v nich belgická řemeslná výroba a ajurvédská moudrost.

Tuhé přírodní šampony Arista Ayurveda

Pokud vás někdy tuhé šampony zklamaly, věřte, že "kulaté kostky" :-) šamponů Arista Ayurveda vás přimějí změnit názor! Tyto půvabné kotouče jsou vyrobeny specifickým procesem, jehož součástí je zmýdlení kokosového oleje. Tuhé šampony mají díky tomu vynikající čisticí vlastnosti, vytváří bohatou pěnu a "nerozblemcávají" se. Jejich pH se blíží přirozeným hodnotám pH vlasové pokožky, proto jsou obzvlášť šetrné. Tato rovnováha pH pomáhá udržovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky a vlasů, zabraňuje nadměrnému vysoušení a podráždění a podporuje zdravější pokožku hlavy a poddajnější vlasy.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–4 z 4 položek
1–4 z 4 položek