Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Cena
478 782
Filtr

Kvalitní dámské tílko je must have kouskem v šatníku každé ženy. Kromě toho, že vás v chladných dnech jako spodní vrstva chrání před prochladnutím zad i podbřišku, ve dnech letních udělá spousty parády jen tak. Tílka jsou také skvělou volbou, pokud ráda vrstvíte oblečení. Bambusová tílka od značky Meracus se vyznačují českou výrobou, výběrem bar...

Kvalitní dámské tílko je must have kouskem v šatníku každé ženy. Kromě toho, že vás v chladných dnech jako spodní vrstva chrání před prochladnutím zad i podbřišku, ve dnech letních udělá spousty parády jen tak. Tílka jsou také skvělou volbou, pokud ráda vrstvíte oblečení. Bambusová tílka od značky Meracus se vyznačují českou výrobou, výběrem barev a hlavně poctivou bambusovou viskózou. Bambus je jedinečný přírodní materiál, který vyniká termoregulačními schopnostmi - v létě chladí, v zimě hřeje.

Neviditelná bezešvá tílka pod košile a halenky

Českou výrobou a precizním zpracováním se pyšní také neviditelná bezešvá tílka od značky Covert Underwear. Užijete je pod halenky i svetříky a na výběr jsou i v pánské variantě. Materiál z prémiové bavlny je maximálně příjemný, savý a přirozeně antibakteriální.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–10 z 10 položek
1–10 z 10 položek