Doprava zdarma
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Na vše doprava zdarma

Menstruační kalhotky vypadají jako běžné kalhotky. Používají se jako samostatná pomůcka během menstruace, ale můžete je mít také jako pojistku ke kalíšku, vložce nebo tamponu. Moderní materiály zajišťují pohodlí, pocit sucha a nepropustnost. Dle síly menstruace kalhotky vyměňujete – podobně jako jiné menstruační pomůcky. Můžete si vybrat z různý...

Menstruační kalhotky vypadají jako běžné kalhotky. Používají se jako samostatná pomůcka během menstruace, ale můžete je mít také jako pojistku ke kalíšku, vložce nebo tamponu. Moderní materiály zajišťují pohodlí, pocit sucha a nepropustnost. Dle síly menstruace kalhotky vyměňujete – podobně jako jiné menstruační pomůcky. Můžete si vybrat z různých značek, střihů, barev i variant – pro slabou, normální a silnou menstruaci, včetně kalhotek na noc.

Jak vybrat menstruační kalhotky?

Absorpční kalhotky v českých luzích a hájích nejvíce zpropagovala značka Snuggs, ale v naší nabídce najdete řadu dalších osvědčených značek. K nejprodávanějším patří australské duo Love Luna a Modibodi. Opravdu je z čeho vybírat. Stačí si ujasnit pár věcí, pak jistě najdete ty pravé kalhotky pro sebe.

Hledáte kalhotky na silné dny, na spaní či na slabý konec menstruace? Je dobré vědět, že menstruační kalhotky na noc mívají prodlouženou nepropustnou vložku, takže ani v poloze ležmo se nemusíte bát nehod na prostěradle. Stejně jako u běžného spodního prádla je nutné zvolit správnou velikost. A jaký preferujete materiál? Menstruační kalhotky se šijí z přírodních materiálů, jako je bambus či bio bavlna, stejně jako z příjemných mikrovláken. Jedna věc je "tělo kalhotek", druhá pak dotyková vrstva v savé vložce. Některé ženy nedají dopustit na výhody "dotykovky" z merino vlny, jiné dávají přednost klasice v podobě bavlny.

  • Vybírejte podle skutečné savosti, ne podle toho, co dal výrobce do názvu kalhotek.
  • Kalhotky s prodlouženou vložkou jsou vhodné na spaní, na denní nošení nemusí být pohodlné.
  • Menstruační kalhotky nesmí škrtit, ani nesmí být příliš volné.
  • Změřte se přes boky a vybírejte podle velikostních tabulek.

V naší nabídce najdete řadu různých značek, můžete si pomocí filtru zobrazit jen tu, o kterou máte zájem. U každého produktu naleznete velikostní tabulku, podle které můžete vybírat.

Nevíte si rady s výběrem menstruačních kalhotek? Vše podstatné jsme přehledně sepsali v článku Jak vybírat menstruační kalhotky. Případně využijte naši poradnu.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
347 3175
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 235 položek
na stránku
1–30 z 235 položek