Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Pohlaví
Více... Méně
Cena
721 1317
Filtr

Legíny jsou velmi vděčná a univerzálně použitelná součást dámského šatníku. Málokterá z nás si dovede představit sportování či domácí pohodu bez tohoto šikovného kousku oděvu. Vhodně zkombinované se navíc dají legíny vynést i na větší příležitosti, než je procházka se psem nebo lekce jógy. V naší nabídce najdete pohodlné legíny z bambusu ušité v...

Legíny jsou velmi vděčná a univerzálně použitelná součást dámského šatníku. Málokterá z nás si dovede představit sportování či domácí pohodu bez tohoto šikovného kousku oděvu. Vhodně zkombinované se navíc dají legíny vynést i na větší příležitosti, než je procházka se psem nebo lekce jógy. V naší nabídce najdete pohodlné legíny z bambusu ušité v Česku, stejně jako absorpční legíny, které slouží jako samostatná nebo pojistná menstruační pomůcka.

České bambusové legíny Meracus

Bambusová viskóza je pohodlný hypoalergenní materiál s termoregulačními vlastnostmi – v létě chladí, v zimě hřeje. Legíny z bambusu jsou velmi příjemné na nošení. Česká značka Meracus legíny nabízí v řadě barevných provedení, v dlouhé  variantě i variantě tříčtvrteční. Vybírat můžete legíny v pase s gumou, nebo bez gumy.

Menstruační legíny Modibodi

Funkční legíny Modibodi jsou vhodné jako samostatná menstruační pomůcka při středně silné a silné menstruaci, případně jako pojistka proti protečení při velmi silné menstruaci. Jejich absorpční schopnost se rovná 2 až 3 tamponům a použít se dají i při únicích spojených s oslabeným močovým měchýřem. Úniky tohoto typu ostatně stály za vznikem této značky, jejíž výrobky umožňují ženám bez omezení sportovat nejen při menstruaci.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–20 z 20 položek
1–20 z 20 položek