Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Zero waste produkty Bambaw

Největší hrozbou pro naši planetu je víra, že ji někdo jiný zachrání. – Tak zní krédo, které prostupuje belgickou značkou Bambaw skrz naskrz. 

Značku založili v roce 2015 dva mladí bratři zděšení tím, jak se na Zemi kupí plasty. Jméno Bambaw přitom odkazuje na bambus (anglicky bamboo), z kterého je řada udržitelných produktů značky vyrobena. Bambus je jeden z nejsnadněji obnovitelných přírodních materiálů. Ke svému rychlému růstu nepotřebuje mnoho vody, ani pesticidy a hnojiva (na rozdíl od bavlny). Po sklizni žije kořenový systém bambusu dál – takže dál brání půdní erozi. Kromě toho tato úžasná rostlina absorbuje oproti ostatním o třetinu víc skleníkového plynu – oxidu uhličitého!

Zero-waste výrobky Bambaw vznikají s co nejmenším ekologickým otiskem a za férových podmínek v celém výrobním řetězci.

Kvalitní produkty bez plastů

Pokud chcete jako spotřebitel méně plýtvat a přispět ke zkrocení přebujelého konzumerismu, vybírejte praktické věci denní potřeby, jako jsou holítka Bambaw, mýdla na holení, zubní kartáčky a nitě, lahve a termosky z prémiové nerezové oceli či pratelné odličovací tamponky z bambusu. Bambaw produkty jsou nejen trvanlivější, ale díky minimalistickému designu i o dost hezčí než jejich plastové alternativy.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–24 z 24 položek
1–24 z 24 položek