Menstruační kalhotky
Zvýhodněná balení až -60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
279 3279
Multipack
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Filtr

Hledáte spodní prádlo se slevou? Sháníte menstruační pomůcky za výhodnou cenu? V naší slevové nabídce objevíte spolehlivé kousky spodního prádla i menstruační kalhotky a další pomůcky s minimální slevou 20 %. Nakupte kvalitní produkty od ověřených českých i mezinárodních značek a ušetřete. Věříme, že si nákupy se slevou užijete, protože prádla n...

Hledáte spodní prádlo se slevou? Sháníte menstruační pomůcky za výhodnou cenu? V naší slevové nabídce objevíte spolehlivé kousky spodního prádla i menstruační kalhotky a další pomůcky s minimální slevou 20 %. Nakupte kvalitní produkty od ověřených českých i mezinárodních značek a ušetřete. Věříme, že si nákupy se slevou užijete, protože prádla není nikdy dost!

Menstruační pomůcky se slevou

Nakupte spolehlivé absorpční prádlo a jiné pomůcky pro slabou, silnou i nepravidelnou menstruaci se slevou a ušetřete. Se slevou nejméně 20 % u nás seženete i menstruační kalíšky od renomovaných výrobců. Nezapomeňte se přitom také podívat na naši nabídku kvalitního spodního prádla se slevou. Výhodně tak můžete ulovit pohodlné kousky od osvědčených českých značek Styx a Nedeto.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 180 položek
na stránku
1–30 z 180 položek