Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Knihy o ženských tématech

Vítejte ve světě menstruační literatury. Nabízíme nejen kvalitní a spolehlivé menstruační pomůcky, ale i důležité knihy, které se zaobírají tématem menstruace, mateřství, ženství, cykličnosti, sexuality, menopauzy, hormonální rovnováhy, i tématem rituálů, které nás podpoří důstojně a s moudrostí procházet různými životními etapami...

Knížky pro dospívající

Najdete tu knížky vhodné pro teenagerky, které vtipnou a přirozenou formou předávají vše podstatné o dospívání, první menstruaci a dalších tématech, která dovedou zamotat hlavu nejen náctiletým, ale i jejich rodičům, kterým se o nich nezřídka těžko mluví.

Některé tituly, jako třeba Téměř tajný průvodce dospíváním jsou vhodné i pro kluky, protože holky zajímá, co řeší kluci, a kluky možná překvapí, co vše prožívají v pubertě holky... Najdete tu i "stmelující" tituly pro matky a dcery, které podporují dobré vztahy a otevřenou komunikaci mezi dívkou a mámou.

Knihy o menopauze

Nejen první menstruace je významné téma, u nás najdete i knihy, které se věnují i té poslední a všemu, co souvisí s přechodem, hormonálními změnami i intimitou v pokročilém věku. O menopauze se moc nemluví, přitom ženy mají tolik otázek a často i obav!

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–23 z 23 položek
1–23 z 23 položek