Doprava zdarma
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Na vše doprava zdarma

Mýt se, či nemýt? Ne, takhle hamletovsky otázka určitě nestojí! Hlasujeme pro mýt, i když víme, že nic se nemá přehánět. Otázka je, čím intimní partie mýt, abychom si nezadělali na problémy s rozhozenou poševní rovnováhou a narušenou obranyschopností naší spřátelené mikroflóry. V této kategorii najdete mycí gely a krémy vhodné pro citlivé intimn...

Mýt se, či nemýt? Ne, takhle hamletovsky otázka určitě nestojí! Hlasujeme pro mýt, i když víme, že nic se nemá přehánět. Otázka je, čím intimní partie mýt, abychom si nezadělali na problémy s rozhozenou poševní rovnováhou a narušenou obranyschopností naší spřátelené mikroflóry. V této kategorii najdete mycí gely a krémy vhodné pro citlivé intimní partie, jemné vlhčené ubrousky s vyváženým pH a další výrobky vhodné pro intimní hygienu a péči o vnitřní i vnější intimní partie.

Proč používat intimní gely a pěny?

Intimním partiím a poševnímu prostředí nejvíc svědčí pH okolo 4. V takových podmínkách se dobře daří přirozené poševní mikroflóře (laktobacilům), které chrání vnitřní prostředí pochvy před nepříznivými vlivy a "zlými" bakteriemi. Proto není vhodné si intimní partie omývat běžnými sprchovými gely. Na rozdíl od klasických "sprcháčů" je intimní gel šetrné a bezpečné řešení pro intimní hygienu, které neoslabuje přirozenou obranyschopnost pochvy.

Trápí vás vaginální nepohoda? Svědění? Není léto, kdy byste nezažila aspoň jednu mykózu? Užitečné tipy najdete v článku Léto a (ne)pohoda v intimních partiích na našem blogu.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
99 1079
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–18 z 18 položek
1–18 z 18 položek