Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

COVERT Underwear

Rádi podporujete lokální výrobu? V tom případě se seznamte se značkou Covert, která šije neviditelné spodní prádlo a dámská i pánská trička pod košile a jiné společenské oděvy.

Neviditelná trička vymyslela v roce 2007 lektorka etikety a image Hana Vydrová pro své klienty, kterým vadilo, že stará dobrá tílka nezakryjí ochlupení na mužské hrudi a nebrání propocení košile a že bílá trička jsou pro změnu pod košilí příliš vidět. Spolu s Romanou Pazderovou vybudovala Hana Vydrová značku COVERT Underwear, která se specializuje na prvotřídní neviditelné prádlo, a k pánským tričkům přibyla i dámská neviditelná tričkatílkakalhotky pro ženy.

Bezešvá tělová trička a neviditelné prádlo Covert Underwear

Proč se toto speciální spodní prádlo a trička označují jako "neviditelná"? Tímto pojmem se myslí, že mají přirozenou tělovou barvu a jsou vyrobeny na speciálních pletacích strojích. Okraje triček nejsou zdvojené a prošívané, ale ploché, tudíž zcela hladké. Neviditelné prádlo netvoří viditelné linie pod svrchním oděvem, jako jsou úzké sukně, pánské košile, dámské halenky nebo kalhoty.

Při výrobě neviditelných triček se používá 100% organická bavlna, která vyniká schopností absorbovat pot, je antialergická a má antibakteriální vlastnosti. U spodního prádla se bavlna kombinuje s elastanem, což je zárukou, že se prádlo skvěle přizpůsobí postavě.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–8 z 8 položek
1–8 z 8 položek