Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Akce nejen na menstruační pomůcky

Sháníte kvalitní menstruační pomůcky a absorpční prádlo? Počáteční investice bývá větší než u jednorázových pomůcek, ale rychle se vám vrátí. Navíc můžete ušetřit, když nakoupíte v naší akční kategorii. Vybírat můžete ze zvýhodněných balení menstruačního, inkontinenčního i běžného spodního prádla. Nákup více kou...

Akce nejen na menstruační pomůcky

Sháníte kvalitní menstruační pomůcky a absorpční prádlo? Počáteční investice bývá větší než u jednorázových pomůcek, ale rychle se vám vrátí. Navíc můžete ušetřit, když nakoupíte v naší akční kategorii. Vybírat můžete ze zvýhodněných balení menstruačního, inkontinenčního i běžného spodního prádla. Nákup více kousků najednou vás vyjde levněji než nakupování po jednom.  Kromě výprodejů a nákupu zvýhodněných balení je mezi našimi zákaznicemi oblíbená také akce v podobě dopravy zdarma a slevová kategorie "minimálně 20 procent". Sháníte menstruační pomůcky za výhodnou cenu? V této slevové nabídce objevíte menstruační kalhotky a další pomůcky s minimální slevou 20 %.

TOP menstruační pomůcky za výhodnou cenu

V kategorii TOP 100 najdete naše bestsellery, osvědčené a spolehlivé pomůcky, které se nejvíce prodávají. Najdete zde nejprodávanější menstruační kalhotky, menstruační kalíšky a další pomůcky pro zdravou a pohodlnou menstruaci. Pokud tápete, co si pořídit, inspirujte se tím, co u našich zákaznic nejvíc boduje.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
229 3175
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 147 položek
na stránku
1–30 z 147 položek