Black Friday
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Black Friday

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěchy. Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, můž...

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěchy. Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, může mu osobní kámen pomoci. Nejlepší je, pokud je kámen v kontaktu s naším tělem.

Jak vybrat osobní kámen

Energetické vajíčko z polodrahokamu je výsostně osobní záležitost. V různé fázi života možná budete potřebovat jiný kámen, vždy však platí, že by se vám měl líbit, to je často víc než podrobně nastudované vlastnosti daného kamene. Nechte tak verdikt na svém srdci a intuici. Můžete si vybírat z kamenných vajíček bez otvoru nebo s otvorem pro provlečení šňůrky.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Cena
129 799
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–27 z 27 položek
1–27 z 27 položek