Menstruační kalhotky
Zvýhodněná balení až -60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
49 599
Multipack
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Filtr

Přemýšlíte o tom, v čem perete, jaké čisticí prostředky doma využíváte a co se s tím vším stane po odtoku do kanalizace? Pak je tato kategorie přesně pro vás! Vše, co používáme, ovlivňuje naše zdraví a také to, jak vypadá příroda kolem nás. Přechod z komerčních na ekologické prací a čisticí prostředky někdy není úplně jednoduchý, ale rozhodně se...

Přemýšlíte o tom, v čem perete, jaké čisticí prostředky doma využíváte a co se s tím vším stane po odtoku do kanalizace? Pak je tato kategorie přesně pro vás! Vše, co používáme, ovlivňuje naše zdraví a také to, jak vypadá příroda kolem nás. Přechod z komerčních na ekologické prací a čisticí prostředky někdy není úplně jednoduchý, ale rozhodně se vyplatí. Eko nemusí znamenat "příliš drahý" ani "ne moc účinný". Je jen potřeba dobře si přečíst návod a pustit se do práce!

Jak a proč prát bez chemie?

Běžné prací prostředky obsahují různé složky, jako jsou syntetické prací látky, změkčovače vody, optické zjasňovače, syntetické vůně... Koktejl látek, které přicházejí do styku s naší pokožkou, když pereme v konvenčních pracích prostředcích, může zapříčiňovat či zhoršovat kožní alergie. Prát eko se tedy vyplatí nejen kvůli životnímu prostředí, ale i kvůli zdraví.

  • Začínáte s eko praním? Nezapomeňte zbavit pračku nánosů a nečistot.
  • Vyčistit pračku lze i non toxic cestou pomocí octa a jedlé sody.

Praní menstruačních kalhotek a látkových vložek

V naší nabídce najdete také vhodné prostředky k péči o opakovaně použitelné menstruační pomůcky, jako jsou menstruační kalhotky a látkové vložky. Ženy se praní těchto pomůcek často obávají, ale jak kalhotky, tak vložky lze prát s běžným prádlem. Rady a tipy, jak prát látkové vložky, jsme pro vás sepsali v článku na našem blogu.

Ptáte se, jak prát menstruační kalhotky? Před prvním praním kalhotky vyperte a mějte na paměti, že během prvních praní se teprve aktivují jejich absorpční "superschopnosti". Vždy dodržujte prací instrukce od výrobce. Kalhotky lze stejně jako látkové vložky prát s ostatním prádlem, ale raději v pracím pytlíku, ať se jim nekrátí životnost. Perte v šetrném pracím gelu, ne v sypkých prášcích, nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Sušte volně, ne na topení. Naruby vám kalhotky uschnou rychleji.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 107 položek
na stránku
1–30 z 107 položek