Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Péče o ženské intimní zdraví Intimina

Intimina je prestižní švédská značka, která vyniká v oblasti intimního zdraví žen. Misí značky je péče o nejintimnější potřeby ženy ve všech fázích života, od první menstruace až po menopauzu. Všechny výrobky značky Intimina jsou vyvíjeny podle nejvyšších mezinárodních norem kvality a bezpečnosti, respektují a udržují zdraví žen a přirozenou rovnováhu intimních partií.

Intimina nabízí nejenom kvalitní produkty, ale také se angažuje ve vzdělávacích kampaních, které pomáhají zvyšovat povědomí o ženském reprodukčním zdraví a bořit tabu spojená s menstruací. Jejím cílem je podporovat ženy, aby se měly ke svému tělu a menstruačnímu cyklu sebejistý přístup a dostatek informací.

Pomůcky pro zdravé pánevní dno i pro sebepotěšení

Značka Intimina je známá svými ultra jemnými menstruačními kalíšky, menstruačními disky a šetrnými přípravky, které při jejich používání oceníte. Ženám ale nabízí mnohem víc – praktické pomůcky pro zdraví pánevního dna, ať už je to chytrý "osobní trenér" KegelSmart, nebo Venušiny kuličky, a také krásné, dokonale anatomické vibrátory pro hezké chvilky s partnerem i sama se sebou.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–16 z 16 položek
1–16 z 16 položek