Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Menstruační kalhotky Flux

Flux Undies je britský výrobce menstruačního prádla a látkových vložek, jehož cílem je dopřát ženám pocit bezstarostnosti a sebejistoty během menstruace.

Spodní prádlo Flux se navrhuje ve Velké Británii a šije ho čínský rodinný výrobce s dlouholetou praxí. Všechny továrny, se kterými značka spolupracuje, podléhají auditům BSCI (Business Social Compliance Initiativ) zaměřeným na podporu udržitelných pracovních podmínek. Část zisků etické značky Flux putuje na výrobu opakovaně použitelných menstruačních pomůcek pro dívky z rozvojových zemí.

Materiály použité na výrobu menstruačních kalhotek Flux mají certifikaci ÖEKO-TEX.

Menstruační kalhotky z modalu a bio bavlny

Značka Flux nabízí kalhotky různých střihů a savostí, vyrobené z příjemného modalu i z hladkého nylonu, což je mimochodem dokonalý materiál pro bezešvé menstruační kalhotky. Pokud máte v hledáčku bio bavlnu, prozkoumejte kalhotky Flux Essential.

Menstruační kalhotky Flux jsou dle savosti vhodné na den i na noc. Elegantní design mnohých modelů vám dodá na ženskosti, značka Flux ale svou nabídkou uspokojí i ty ženy a dívky, které hledají menstruační kalhotky na sport.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–5 z 5 položek
1–5 z 5 položek