Black Friday
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Black Friday

Menstruační kalhotky vhodné na použití během menstruace v noci. Kalhotky mají prodlouženou savou a nepropustnou vrstvu v zadnímu okraji. Některé typy mají prodlouženou vrstvu vzadu i vpředu, což se hodí, pokud spíte na břiše. Noční menstruační kalhotky jsou praktická a spolehlivá pomůcka, kterou můžete použvat jako jedinou pomůcku při menstruaci...

Menstruační kalhotky vhodné na použití během menstruace v noci. Kalhotky mají prodlouženou savou a nepropustnou vrstvu v zadnímu okraji. Některé typy mají prodlouženou vrstvu vzadu i vpředu, což se hodí, pokud spíte na břiše. Noční menstruační kalhotky jsou praktická a spolehlivá pomůcka, kterou můžete použvat jako jedinou pomůcku při menstruaci nebo ji vyzkoušet jako pojistku v kombinaci s jinou menstruační pomůckou.

Vyberte si přesně takové kalhotky, které vám budou pohodlné. Máme v nabídce různé střihy, velikosti od dětských až po 6XL, mnoho různých barev a samozřejmě modely od sportovních až po krajkové.

Menstruační kraťásky vhodné na noc doporučujeme pro mladé dívky jako pojistku pro situace, kdy při menstruaci přespávají u kamarádky, jedou na školní výlet apod. Nedovolte, aby vaše dcera prožila nepříjemný trapas. Menstruační kalhotky se hodí i pro chvíle nejistoty, když nevíte, kdy menstruace přesně začne - lze je nosit už před začátkem menstruace.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
391 2435
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 60 položek
na stránku
1–30 z 60 položek