Sleva 15 % na kosmetiku
Vánoční dárky se slevou 15 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
359 1149
Multipack
Více... Méně
Dotykový materiál
Více... Méně
Dotyková (vnitřní) vrstva
Více... Méně
Filtr

Menstruační kalhotky vhodné na použití během menstruace v noci. Kalhotky mají prodlouženou savou a nepropustnou vrstvu v zadnímu okraji. Některé typy mají prodlouženou vrstvu vzadu i vpředu, což se hodí, pokud spíte na břiše. Noční menstruační kalhotky jsou praktická a spolehlivá pomůcka, kterou můžete použvat jako jedinou pomůcku při menstruaci...

Menstruační kalhotky vhodné na použití během menstruace v noci. Kalhotky mají prodlouženou savou a nepropustnou vrstvu v zadnímu okraji. Některé typy mají prodlouženou vrstvu vzadu i vpředu, což se hodí, pokud spíte na břiše. Noční menstruační kalhotky jsou praktická a spolehlivá pomůcka, kterou můžete použvat jako jedinou pomůcku při menstruaci nebo ji vyzkoušet jako pojistku v kombinaci s jinou menstruační pomůckou.

Vyberte si přesně takové kalhotky, které vám budou pohodlné. Máme v nabídce různé střihy, velikosti od dětských až po 6XL, mnoho různých barev a samozřejmě modely od sportovních až po krajkové.

Menstruační kraťásky vhodné na noc doporučujeme pro mladé dívky jako pojistku pro situace, kdy při menstruaci přespávají u kamarádky, jedou na školní výlet apod. Nedovolte, aby vaše dcera prožila nepříjemný trapas. Menstruační kalhotky se hodí i pro chvíle nejistoty, když nevíte, kdy menstruace přesně začne - lze je nosit už před začátkem menstruace.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 38 položek
na stránku
1–30 z 38 položek