Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
279 449
Filtr

Na trhu existuje nepřeberné množství lubrikantů. Ale i zde platí, že se jedná o produkt, který si nanášíme do naší nejintimnější a nejcitlivější partie, a proto je na místě zamyšlení. Pro ženu je velmi klíčové, aby při milování byla dostatečně vzrušená, jinak pro ni může sexuální aktivita být více bolavá než příjemná. Lubrikanty pomohou, protože...

Na trhu existuje nepřeberné množství lubrikantů. Ale i zde platí, že se jedná o produkt, který si nanášíme do naší nejintimnější a nejcitlivější partie, a proto je na místě zamyšlení. Pro ženu je velmi klíčové, aby při milování byla dostatečně vzrušená, jinak pro ni může sexuální aktivita být více bolavá než příjemná. Lubrikanty pomohou, protože zvlhčují a snižují tření. Otázkou je, jaký lubrikant zvolit, aby po něm zůstaly jen hezké vzpomínky, ne podráždění, nerovnováha poševního prostředí ani pocit ulepení.

Proč si vybrat šetrný lubrikační gel

V naší nabídce najdete šetrné přírodní lubrikanty založené na vodní bázi bez parabenů a dalších problematických látek, které mají optimální pH a nedráždí intimní partie. Navíc jsou díky svému složení vhodné pro vegetariány i vegany.

Věděli jste, že lubrikanty na bázi silikonu není vhodné používat spolu se silikonovými erotickými pomůckami či menstruačními kalíšky, neboť narušují jejich povrch? Lubrikační gely na vodní bázi se hodí nejen pro zvlhčení a větší potěšení ze sexu, ale kapka lubrikantu usnadní i zavedení menstruačního kalíšku.

O co nejpřirozenějším zvlhčení pochvy jsme psali také v článku Nebojte se lubrikovat na našem blogu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–3 z 3 položek
1–3 z 3 položek