Na vše doprava zdarma
Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Přírodní kosmetika je naše srdcovka! Podobně jako menstruační pomůcky ji zkoušíme samy na sobě a výsledkem je, že nabízíme pouze kvalitní kosmetiku s BIO certifikací. Řada složek, kterou nabízená kosmetika obsahuje, pochází z ekologického zemědělství, šetrného sběru divokých bylin a samozřejmostí bývá, že tato kosmetika nebyla testována na zvířa...

Přírodní kosmetika je naše srdcovka! Podobně jako menstruační pomůcky ji zkoušíme samy na sobě a výsledkem je, že nabízíme pouze kvalitní kosmetiku s BIO certifikací. Řada složek, kterou nabízená kosmetika obsahuje, pochází z ekologického zemědělství, šetrného sběru divokých bylin a samozřejmostí bývá, že tato kosmetika nebyla testována na zvířatech.

Co je certifikace BDIH?

Tou se pyšní například naše oblíbená značka Argital. Tato certifikace je jedna z nejstarších známek kvality přírodní kosmetiky a nejdůležitější podmínkou pro  její získání je používání výhradně přírodních surovin v maximálním možném množství, pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ekologického sběru v přírodě. Velký důraz je kladen také na ochranu zvířat. 

Co je CPK a CPK bio?

CPK znamená Certifikovaná přírodní kosmetika. Toto označení nesou kosmetické výrobky české značky Nobilis Tilia, pokud rovnou nemají ještě přísnější CPK bio – Certifikovaná přírodní biokosmetika. Nejdůležitější podmínkou pro získání tohoto certifikátu je použití výhradně přírodních surovin, jejichž sběr probíhá šetrným způsobem. Výrobek musí obsahovat rovněž složky získané z ekologického zemědělství. Důraz je klade i na ochranu životního prostředí a minimální dopad na přírodu.

  • CPK = nejméně 85 % složek ve výrobku je přírodního původu
  • CPK bio = nejméně 90 % ingrediencí přírodního původu a nejméně 20 % hmotnostního podílu přírodních složek musí být bio. 

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
43 849
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 57 položek
na stránku
1–30 z 57 položek