Doprava zdarma
Menstruační plavky se slevou až 18 %
Na vše doprava zdarma

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Menstruační a inkontinenční kalhotky Love Luna

V roce 2017 si několik žen s mnohaletými zkušenostmi v odvětví designu a šití spodního prádla všimlo rostoucí poptávky po opakovaně použitelných menstruačních pomůckách. Nebylo jim lhostejné velké množství jednorázových menstruačních pomůcek, které se vyprodukují. Zatímco trh s jednorázovými pomůckami byl velký, těch opakovaně použitelných tolik nebylo nebo byly drahé. Proto se to rozhodly změnit a daly si za cíl vyrobit pomůcky, které budou: udržitelné, cenově dostupné a pohodlné. A tyto hodnoty jsou pro značku Love Luna důležité dodnes.

Menstruační kalhotky v dětských velikostech

Kromě dámských menstruačních a inkontinenčních kalhotek nabízí australská značka Love Luna i kalhotky pro první menstruaci. V kolekci First Period najdete menstruační kalhotky v největších dětských velikostech a je přímo určená dívkám, které začínají menstruovat, případně jim zatím ani ty nejmenší dámské velikosti nesedí.

Menstruační kalhotky Love Luna se vyrábějí v Indonésii. Díky tomu jsou cenově výhodné. Výrobce má zlatý certifikát shody z certifikačního programu Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP). Tento certifikát deklaruje, že továrna dodržuje bezpečnostní, zákonné, humánní a etické výrobní postupy a zacházení se zaměstnanci.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 60 položek
na stránku
1–30 z 60 položek