Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Dotyková vnitřní vrstva
Více... Méně
Místo výroby
Více... Méně
Cena
188 1329
Filtr

Zůstáváme věrni naší filozofii. Roky u nás zákaznice nacházejí spolehlivé menstruační pomůcky, roky píšeme o tématech ženského reprodukčního zdraví. Proto i běžné prádlo na každodenní nošení u nás najdete jen to kvalitní – a hlavně z přírodních materiálů, jako je bavlna, bambus nebo modal. Kdo by si ovšem pod bavlněnými kalhotkami představil bom...

Zůstáváme věrni naší filozofii. Roky u nás zákaznice nacházejí spolehlivé menstruační pomůcky, roky píšeme o tématech ženského reprodukčního zdraví. Proto i běžné prádlo na každodenní nošení u nás najdete jen to kvalitní – a hlavně z přírodních materiálů, jako je bavlna, bambus nebo modal. Kdo by si ovšem pod bavlněnými kalhotkami představil bombarďáky Bridget Jones, ten je na omylu. Dámské spodní prádlo z přírodních materiálů je nejen pohodlné a prodyšné, ale i sexy, krajkové, veselé či romantické.

Proč nosit kalhotky z přírodních materiálů?

V prádle z neprodyšných materiálů může snadno dojít k zapaření intimních partií. Teplo, vlhko a neprodyšno tvoří ideální prostředí pro přemnožení nepřátelských bakterií – a rázem je tu poševní nerovnováha, svědění, mykóza, zánět, zkrátka nepohoda v intimních partiích, komplikace v milostném životě a útrata za léčebné přípravky v lékárně... Nákupem spodního prádla z přírodních materiálů děláte preventivní krok k vaginální pohodě.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 104 položek
na stránku
1–30 z 104 položek