Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Menstruační kalíšek Merula Cup

Podobně jako za jinými značkami menstruačních kalíšků, i za značkou Merula je třeba hledat ženu. Ženu nadšenou benefity, které kalíšek přináší, a ženu s nápadem, jak udělat kalíšek ještě lepší. Merle-Marie Forstmann vyvinula Merulu na základě zpětné vazby od žen, kterým radila s výběrem menstruačních kalíšků.

Kalíšky Merula Cup byly uvedeny na trh v roce 2017, o rok později se zrodil jeho větší bráška Merula Cup XL. Vyrábějí se v Německu z certifikovaného lékařského silikonu.

Kulovitý kalíšek s velkým objemem

Kalíšek Merula Cup zaujme na první pohled. Oproti klasickým kalíškům se liší svým kulovitým tvarem. Věřte nevěřte, díky téhle své baňatosti se skvěle přizpůsobí ženskému tělu. U kalíšku Merula totiž nevadí, že se boční stěny v pochvě lehce promáčknou. Důležité je, že je rozevřený horní okraj kalíšku. Pro ženy, které někdy bojovaly se špatně se rozvinujícím kalíškem, který protékal, ideální volba. Stejně jako pro ženy, které hledají kalíšek pro nízký děložní čípek případně kalíšek s velkým objemem pro silnou menstruaci.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–11 z 11 položek
1–11 z 11 položek