Menstruační kalhotky
Menstruační plavky se slevou až 18 %

O nás

Kdo jsme? Kdo stojí za firmou MALUNA?

MALUNU tvoří ženy (hlavně) pro ženy. Do června 2018 jste tento obchod i náš blog našli pod jménem Kalíšek.cz. Název vznikl již v roce 2007 a po tak dlouhé době správně nepopisoval všechny produkty, které nabízíme. Na začátku totiž dvě nadšené kamarádky nabízely pouze menstruační kalíšky.

Dnes už je na e-shopu kompletní sortiment menstruační hygieny a navíc mnoho věcí, které mohou ženě zpříjemnit nejenom období menstruace. Proto dostal e-shop "nový kabátek" i jméno - MALUNA!

Ze dvou kamarádek, které stály u zrodu celého obchodu, už je dnes přítomna jen jedna - Ilona Bittnerová. Není to ale tradiční příběh rozhádaných podnikatelek, pouze se Magda raději dala na vědeckou kariéru. Samozřejmě postupně přibyly další ženy a externě využíváme i skvělé programátory a další šikovné muže. A kdo byste chtěl něco ještě víc osobního, podívejte se sem ;)

maluna-obchod-pro-zeny-6

Ilona Bittnerová, foto Lilia Nguyen.

Proč to děláme?

Téměř vše, co na našem webu prodáváme, některá z nás používá a je s tím moc spokojená. Cestou "my něco vyzkoušíme" -> "nám to vyhovuje" - > "my to prodáváme" se na náš web zboží dostává. Chceme, aby se každá žena během menstruace cítila v pohodě - tedy měla k dispozici menstruační pomůcku, která jí vyhovuje a která je zároveň zdravotně nezávadná.

Ženy se často obávají zkusit něco nového nebo neobvyklého. Z osobní zkušenosti víme, že menstruační kalíšek je skvělá věc a doporučujeme ho vyzkoušet. Není to ale řešení pro všechny ženy. Nevadí - nabízíme jednorázové pomůcky různých typů a velikostí (samozřejmě z bio bavlny a bez chemie), nabízíme i menstruační houby, látkové vložky i menstruační kalhotky. Stačí si jen vybrat a vyzkoušet to!

hygienicke-zbozi

 

Co najdete na našich webových stránkách?

Spoustu informací! Jak už jste si mohli přečíst v úvodu tohoto článku, začínaly jsme před lety s menstruačními kalíšky. Podle nich se jmenuje náš blog Kalíšek.cz, kde jsme napsaly o kalíšcích maximum dostupných informací a neustále zde doplňujeme nové zkušenosti a poznatky. Zkrátka se věnujeme shromažďování informací o kalíšcích :) - o tom jak je používat, jak je čistit, jak si vybírat velikost ... Také vybíráme ty nejlepší, nejvíce praktické a krásné kalíšky z celého světa a ty vám pak nabízíme v našem e-shopu www.maluna.cz.

Přinášíme vám ale také množství informací o menstruaci, potížích i radostech s ní souvisejících, o ženské cykličnosti, ženské sexualitě, přirozené antikoncepci či prostě jen tak o věcech, které nám ženám zpříjemňují život.