Menstruační kalhotky
Sleva 15 % na Modibodi

Filtrujte danou kategorii

Značka
Více... Méně
Cena
69 249
Filtr

Věřili byste, že nejprodávanějším kouskem v této kategorii je sáček na praní jemného prádla? Kromě něj tu najdete vše nejen pro ekologické praní, ale zároveň pro praní menstruačních kalhotek a látkových vložek. To je něco, na co se nás zákaznice často ptají. Vyzkoušeli jsme různé prací prostředky a ty osvědčené, které nabízíme, daly předsudkům o...

Věřili byste, že nejprodávanějším kouskem v této kategorii je sáček na praní jemného prádla? Kromě něj tu najdete vše nejen pro ekologické praní, ale zároveň pro praní menstruačních kalhotek a látkových vložek. To je něco, na co se nás zákaznice často ptají. Vyzkoušeli jsme různé prací prostředky a ty osvědčené, které nabízíme, daly předsudkům o eko prostředcích na frak: jsou účinné a za příznivou cenu. I vegani si u nás vyberou!

5 tipů na ekologické a účinné praní

Chcete vaše praní zefektivnit? Nejlépe se pere v měkké vodě. Tvrdost vody, která proudí do vaší pračky, zjistíte pomocí testovacích pásků. Pokud zjistíte, že máte tvrdou vodu, můžete použít změkčovač vody.

Používáte sáčky na praní? Pokud chcete, aby vám spodní prádlo, podprsenky a menstruační kalhotky vydržely dlouho pěkné, perte je v pracím sáčku.

Znáte marseillská mýdla? Oblíbená přírodní marseillská mýdla jsou univerzální. A také hypoalergenní! Můžete je použít pro očistu těla i na jemné praní.

Aviváže v naší nabídce nenajdete, protože nedělají dobře funkčním vrstvám v menstruačních kalhotkách. :-) Na změkčení a zároveň dezinfekci prádla doporučujeme dezinfekční máchadla. Jsou skvělá, když perete látkové vložky, ručníky nebo látkové plenky.

Udržujte v čistotě i pračku. Čisté prádlo chceme všichni, ale často zapomínáme na hygienu té šikovné krabice, která nám ho pere. Péče o pračku zahrnuje pravidelné čištění filtru, zásobníku na prášek, bubnu, ale také odstranění vápenatých usazenin, mastnoty a jiných nečistot ze záhybů a těsnění. Pro účinné čištění lze využít to, co máte doma: ocet a jedlou sodu. Ocet stačí nalít do bubnu pračky, jedlou sodu do zásobníku, a poté spustit pračku na nejvyšší teplotní stupeň.

Praní menstruačních kalhotek a látkových vložek

V naší nabídce najdete také vhodné prostředky k péči o opakovaně použitelné menstruační pomůcky, jako jsou menstruační kalhotky a látkové vložky. Ženy se praní těchto pomůcek často obávají, ale jak kalhotky, tak vložky lze prát s běžným prádlem. Rady a tipy, jak prát látkové vložky, jsme pro vás sepsali v článku na našem blogu.

Ptáte se, jak prát menstruační kalhotky? Před prvním praním kalhotky vyperte a mějte na paměti, že během prvních praní se teprve aktivují jejich absorpční "superschopnosti". Vždy dodržujte prací instrukce od výrobce. Kalhotky lze stejně jako látkové vložky prát s ostatním prádlem, ale raději v pracím pytlíku, ať se jim nekrátí životnost. Perte v šetrném pracím gelu, ne v sypkých prášcích, nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Sušte volně, ne na topení. Naruby vám kalhotky uschnou rychleji.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–11 z 11 položek
1–11 z 11 položek